SK Union Vršovice - U15 0:2 (0:2)

VrsoviceVršovice - Po náročném týdnu, kdy jsme ve středu tvrdě vydřeli postup do finále pražského poháru, jsme přijeli na hřiště Vršovic usilovat o důležité tři body. Ze začátku utkání jsme na domácí vlétli a hned ve třetí minutě Strupek rozvlnil sítě po perfektní akci a přihrávce Müllera (3‘ 0:1).
Z tempa jsme nepolevovali. Naopak hned za dvě minuty se Strupek opět řítil sám na bránu, ale těsně minul. Tlačili jsme se stále dopředu a přicházelo mnoho šancí. Jednu z nich, konkrétně tu v 17. minutě, jsme přetavili v gól. Miroslav Najman zužitkoval dobrý pas na pravé straně uprchnuvšího Strupka (17‘ 0:2). Ve třicáté minutě se řítil sám na bránu opět Strupek a opět trefil jen těsně mimo. Za další tři minuty byl tentokráte Štric v samostatném nájezdu, ale balón odevzdal brankáři do koše. První půli jsme ovládli a jen naše nepřesná koncovka zabránila vyššímu rozdílu ve skóre. Domácí měli jednu příležitost po centru, ale do zakončení se nedostali.
Do druhé půle jsme šli s tím, že nesmíme inkasovat a přidat nějaké branky do sítě Vršovic. První část se nám podařila beze zbytku (soupeř vyslal na naši bránu jedinou střelu za celý zápas), avšak naše koncovka byla žalostná. Zahazovali jsme jednu šanci za druhou. Třetí gól nám zkrátka souzen nebyl. Postupně se v samostatných nájezdech vystřídali Petr Müller, Miroslav Najman a Samuel Štric. Štrice zastavila tyč, Müllera brankář a Najman netrefil zařízení. Tentýž hráč se ocitl deset minut před koncem v další stoprocentní šanci, ale přestřelil. V zápase bylo z naší strany mnoho pohledných akcí. Jak týmových, tak individuálních. Jen ta koncovka!!! Rozdíl ve skóre může hrát na konci soutěže rozhodující roli v určení pořadí. Abychom nelitovali našich zahozených šancí!!!

Příštím soupeřem nám bude družstvo Hostivaře.

Sestava: Dražil – Šírl, Blažek, Zahradník, Bouček – Müller, Starý, Kučera (K), Najman M. – Štric, Strupek
Střídali: Jouglíček, Najman P., Zahálka
Góly (Asistence): 3‘ Strupek (Müller), 17‘ Najman M. (Strupek)
Statistiky utkání Vršovice - SKS:
střely celkem 3 – 20, na bránu 1 – 8, mimo bránu 2 – 11, zablokované 0 – 0, nastřelené tyče 0 – 1, rohy 0 – 4, offside 1 – 3, fauly 4 – 9, žluté karty 0 – 0, červené karty 0 - 0

DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY