U15 - SK Aritma Praha 2:0 (1:0)

AritmaStřešovice - Za příjemného jarního počasí jsme nastoupili na dobře připravené přírodní trávě proti vedoucímu týmu pražského přeboru – tedy Aritmě z Vokovic. Pouze soutěž byla jiná. Semifinálový zápas poháru PFS jsme rozehráli poprvé pod dozorem tří delegovaných rozhodčích a začali jsme výborně.
Věděli jsme, že na hosty bude platit důrazné napadání na jejich polovině a neustálé zahušťování středu. To se nám dařilo v první půli bez problému a byli jsme to my, kdo měl převahu. V prvních šancích jsme neuspěli (Strupek a Štric pálili mimo). Soupeř jednou zahrozil ve 14‘ po rohovém kopu a následné dorážce do připraveného Dražila. Ve dvacáté minutě vypíchl míč hostím Minařík, našel na polovině hřiště Štrice, který se elegantně uvolnil od dotírajícího obránce a vysunul kolmou přihrávkou sprintujícího Strupka. Ten si to namířil na bránu a nekompromisně zavěsil (20‘ 1:0). Podobná situace na kratším prostoru nastala o šest minut později, kde se v autora přihrávky proměnil Kašpar, avšak brankář tentokrát Strupka vychytal.
Po první půli jsme tedy vedli o jednu branku a museli jsme o přestávce dobít baterie a s maximálním nasazením a úsilím odpracovat druhou polovinu hry. Pozměnili jsme lehce taktiku a začali jsme napadat do poloviny hřiště. Soupeř se přes náš dobře se pohybující blok nebyl schopen prosadit a vytvořit si šanci. Snahu obránců o podporu útoku dobře bořilo duo útočníků Štric, Strupek. Kombinaci v záložní řadě znemožňovaly plíce a mozek naší hry – Starý s Kašparem. Pokud se soupeři podařilo dostat k naší obranné linii, naši borci si se všemi situacemi zdařile poradili. Kolmé přihrávky za obranu sbíral pozorný Dražil. Obrovskou práci odvedli naši krajní hráči, kteří museli po celý zápas sprintovat nahoru a dolu. Porazit takového soupeře jakým je Aritma pro nás znamená velký úspěch. Velice potěšující je především výkon jakým jsme se prezentovali. Faktického lídra přeborové tabulky jsme nechali vystřelit na naši bránu pouze dvakrát za celý zápas!!

Tímto vítězstvím jsme se kvalifikovali do finále poháru PFS, kde se na konci května utkáme s velkým soupeřem Loko Vltavínem.

Statistiky U15-Aritma: střely celkem: 11-5, střely na bránu: 5-2, střely mimo: 5-3, zablokované střely: 1-0, rohy: 1-4, fauly: 3-7
Sestava: Dražil – Všetečka, Minařík, Blažek, Bouček – Müller, Starý, Kašpar, Míč – Strupek, Štric
Střídali: Šírl, Najman P., Zahálka, Jouglíček, Najman M.
Góly (Asistence): 20‘ Strupek (Štric), 48‘ Kašpar (Štric)
DK 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY