U15 - Loko Vltavín 1:3 (0:2)

loko-vltavinStřešovice - Po prohraném souboji s Bohemians Praha minulý týden jsme chtěli opět získat body. Tentokrát k nám přijel tým Loko Vltavín, tedy protivník, na jehož úzkém hřišti jsme na podzim vysoko prohráli. Začátek zápasu z naší strany nebyl špatný a hra byla celkem pohledná a vyrovnaná.
Podařilo se nám dostat do dvou šancí, k jejichž úspěšnému zakončení chyběl větší důraz, či klid ve finální fázi. Soupeř se brzy dostal na koně, a sice po naší chybě. Naše obrana couvala před hostujícím útočníkem do takové fáze, že hráč neměl problém vystřelit z vápna na vzdálenější tyč, kterou Dražil nedokázal zkrotit (14‘ 0:1). Netrvalo dlouho a prohrávali jsme o dva góly. Přímý kop těsně za vápnem tečoval Blažek tak nešťastně, že Dražil nestihl zareagovat (26‘ 0:2). V druhé půli jsme chtěli zavelet k obratu, jak se nám to povedlo například na Tempu, avšak brzký gól na 3:0 nás srazil na kolena (46‘ 0:3). Ne že by kluci přestali bojovat a pokoušet se minimálně o snížení nepříznivého stavu, ale naše hra byla vskutku nepovedená. Většinu jednoduchých situací jsme řešili nepochopitelnými nákopy. Hra po zemi prakticky neexistovala a soupeř se snadno dostával do četných brejkových situací. Všechny jsme ustáli bez úhony. Sedm minut před koncem jsme se poprvé v zápase pokusili o kombinaci a výsledkem byl gól z kopaček Strupka po přihrávce Dolínka (63‘ 1:3).

Teprve od této chvíle jsme hráli pěkný fotbal a vytvořili jsme si ještě dvě slibné příležitosti. Pokud chceme být úspěšní, nesmíme si schovávat naše schopnosti na závěrečné okamžiky utkání.

Ve středu nás čeká pravděpodobně nejtěžší utkání sezóny. Na semifinále pražského poháru k nám zavítá náš soused z Prahy 6, Aritma!

Sestava: Dražil - Zahradník, Blažek, Šírl, Všetečka - Kučera (K), Minařík, Štric, Dolínek - Müller, Strupek

Střídali: Jouglíček, Zahálka

Góly (Asistence): 63‘ Strupek (Dolínek)


DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY