U15 – AFK Slavoj Podolí 4:0 (1:0)

PodoliStřešovice - Utkání 17. kola jsme rozehráli na domácí půdě proti týmu z Kavčích hor, kde se nám na podzim podařilo vydolovat tři body za těsnou výhru 1:0. Věřili jsme, že tentokráte potvrdíme postavení v tabulce výraznějším rozdílem.
Průběh prvního poločasu tomu však nenasvědčoval. V rozehrávce jsme nebyli přesní, osobní souboje nebyly v náš prospěch do koncovky jsme se dostávali jen zřídka. I když se soupeř dostával většinou jen k hranici našeho pokutového území, působil živějším dojmem. Dvakrát nás dokonce zachránilo od pohromy břevno! Nakonec se nám přeci jen podařilo vstřelit branku, a sice po pěkném prostrčení Štrice na sprintujícího Minaříka, který trefil přesně k levé tyči (32‘ 1:0). Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit s větší aktivitou směrem dopředu a ještě větší obezřetností vzadu. To se nám dařilo. Začali se vyskytovat pěkné kombinace a hostující obrana se dostávala pod soustavný tlak. Nádhernou střelou Kašpara, na kterou brankář nemohl dosáhnout, jsme soupeři oskočili na rozdíl dvou branek (51‘ 2:0). Hned za dvě minuty přidal další branku Müller (53‘ 3:0) a stejný hráč dovršil naše vítězství v poslední minutě utkání (70‘ 4:0).

Byly to dva rozdílné poločasy. První poločas se nám nedařilo a nemohli jsme se dostat do kombinační hry. Druhý byl naopak podle našich představ. Mohli jsme zvítězit i vyšším rozdílem, ale všechny šance se nám nepodařilo dotáhnout do úspěšného konce. Kluci si dobře zahráli a předvedli, že fotbal hrát umí.

V sobotu 4. května v 17 hodin hrajeme na hřišti střížkovských Bohemians a potřebujeme zopakovat podobný výkon jako v druhém poločase, abychom mohli pomýšlet na bodový zisk.

Sestava: Dražil – Všetečka, Minařík, Blažek, Bouček – Kučera (K), Kubálek, Kašpar, Dolínek – Müller, Strupek
Střídali: Najman P., Zahradník, Šírl, Štric
Góly (Asistence): 32‘ Minařík (Štric), 51‘ Kašpar, 53‘ Müller (Všetečka), 70‘ Müller (Kubálek)

DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY