ČAFC Praha – U15 5:2 (2:1)

CAFCZáběhlice - V prvním jarním kole jsme zavítali na hřiště "čafky" na krátké a úzké hřiště. Jarní počasí v nedohlednu a silný studený vítr nepřáli příliš pohledné hře. Ze začátku utkání se bojovalo ve středu pole bez povedených akcí.
V 15‘ byl domácí záložník faulován na dostřel naší branky. Z rozehrané standardky se domácím nadvakrát podařilo dostat se do vedení (15‘ 1:0). My jsme odpověděli za čtyři minuty po vysunutí Müllera, který se prosadil v souboji s posledním obráncem a v zakončení se nemýlil (19‘ 1:1). Za dalších pět minut se domácí opět dostali do vedení po dalším trestném kopu a dorážce! (25‘ 2:1). V první půli nebylo prakticky nic dalšího k vidění a šli jsme do šaten se ztrátou jedné branky na soupeře. Druhá část pro nás začala, jak jsme si přáli. V 39‘ rozehrál Bouček rohový kop, který Dolínek pohotovou dorážkou přetavil ve vyrovnávací gól (39‘ 2:2). Doufali jsme, že nás vstřelená branka povzbudí a že začneme domácí přehrávat. To se však nestalo. Ba naopak jsme působili ustrašeným dojmem, v soubojích jsme byli vždy až druzí a soupeř byl častěji u našeho vápna. Zbytečný faul na hranici vápna znamenal přímý kop, s jehož exekucí si domácí borec poradil a střelou přes zeď nedal Dražilovi žádnou šanci (54‘ 3:2). Gól nás neprobral a za další minuty bylo ještě hůř. V 58‘ a 61‘ nám domácí dvěma góly vysvětlili, že body zůstanou doma. Trochu jsme zamíchali sestavou i rozestavěním, ale až na pár závarů (kde nám chyběla razance v zakončení) jsme si nic nevypracovali. Důležitým varováním pro nás je inkasování tří branek ze standartních situací.

Příští zápas nás v sobotu 13. dubna doma čeká Háje Jižní Město.

Sestava: Dražil – Kučera, Šírl, Blažek, Bouček – Jouglíček, Kubálek (K), Minařík, Dolínek – Müller, Strupek
Střídali: Břínek, Najman P., Zahálka
Góly(asistence): 19‘ Müller(Kučera), 39‘ Dolínek(Bouček)
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY