SK Aritma Praha – U15 3:1 (0:1)

AritmaVokovice - Třetí místo v tabulce jsme jeli hájit k našemu nejbližšímu (geograficky) soupeři do Vokovic. Do utkání jsme vstoupili bojovně, avšak již během prvních minut si soupeř vypracoval vynikající příležitost ke skórování, když po průnikové přihrávce postupoval domácí útočník osamocen na našeho brankáře, který musel vytasit první z několika skvělých zákroků.
V šesté minutě vybojoval dobře napadající Štric balón na polovině hřiště. Jednoduchou kličkou se zbavil obránce a namířil si to na domácí branku. Tvrdou střelou na zadní tyč nás poslal do vedení a domácí byli evidentně zaskočeni. Hráči Aritmy jsou výborně technicky připraveni a byli to právě oni, kdo diktoval tempo hry. Neustálým kolotočem přihrávek nás drželi dostatečně daleko od své branky, ale do šancí se dostávali minimálně. Přesto se dvakrát dostali do nebezpečných pozic, kde nás musel podržet brankář Dražil. Celý první poločas jsme poctivě bránili, postupovali osobní souboje a ztěžovali domácím kombinaci.
V druhém poločase se začala na hráčích Aritmy objevovat nervozita a jejich kombinace už nebyla tak přesná jako v prvním dějství. My jsme naopak těžili z důrazného napadání a podnikali jsme rychlé protiútoky. Vždy ovšem s nepřesným zakončením. Do konce zápasu chybělo 12 minut a vidina bodového zisku se blížila. Nádhernou kolmici za obranu však rychlostně obdařený útočník domácích využil ke vstřelení vyrovnávací branky a vlila domácím hráčům do žil nové síly. Z nás se stali už pouze pozorovatelé domácích šancí. V 60‘ a 68‘ domácí přidali další dvě branky a připsali si další tři body.

Zápas to byl pohledný a napínavý. Aritma se obsadila do role tvůrců hry a my do role neúnavných bojovníků. Svou roli jsme hráli skvěle a klukům patří za bojovnost uznání, neboť nás od úspěchu dělilo málo. Aritma prokázala, že její vedení v Přeboru Prahy není náhodou.

Statistiky- Aritma-SKS:

střely celkem 8-7, střely na bránu 4-3, střely mimo 3-3, zablokované střely 1-1, fauly 6-13, offside 2-1, rohy 5-2, žk 0-1

Sestava: Dražil – Kučera (K), Blažek, Šírl, Bouček – Najman M., Kuivalainen, Pčola, Dolínek – Štric, Golda

Střídali: Najman P., Jouglíček, Kubálek

Góly (asistence): 06‘ Štric


DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY