U15 – Hostivař 3:2 (1:2)

HostivarStřešovice - Předposlední kolo podzimní části k nám přijel sehrát nevyzpytatelný tým z Hostivaře. Do utkání jsme nevstoupili ideálně a soupeř se po počátečním oťukávání jako první přihlásil ke slovu. V deváté minutě prošla naší obranu povedená kolmá přihrávka, kde útočník hostí nadvakrát poslal míč do naší sítě (9‘ 0:1).
Nás to povzbudilo k větší aktivitě a o pět minut později bylo srovnáno (po faulu na Boučka u vápna hostí se rozehrání chopil sám postižený, jeho přesný centr se snesl na hlavu Blažka, který nekompromisně zatloukl za bezmocného gólmana; 14‘ 1:1). My jsme v aktivitě nepolevili, nicméně soupeři se dařilo kouskovat hru tvrdostí, nebo fauly. Dlouho jsme drželi míč na kopačkách, avšak bez jakéhokoli efektu. Špatný pohyb a neexistující komunikace zapříčinila vedoucí branku hostí ze třicáté minuty, kdy se po pěkné střele zpoza vápna brankář Dražil natahoval marně (30‘ 1:2).
Do druhé půle jsme vstoupili ideálně. Již několik málo vteřin po výkopu se po chybné rozehrávce hostí řítil sám na brankáře s chutí hrající Golda a svou šanci přetavil ve vyrovnání (36‘ 2:2). Od té chvíle jsme začali hrát s mnohem větším zaujetím a chtěli jsme přidat další branky. Začali jsme si vytvářet množství šancí, dařily se nám akce po obou křídlech a zejména s duem Kašpar, Golda měla obrana Hostivaře hodně problémů. V obranné fázi jsme hráli prakticky bez chyb. Hráči se poctivě vraceli pod balón, posouvali se v těsném bloku a soupeř si vypracoval jen dvě střely z velké vzdálenosti. Tlak v soupeřově vápně zvyšovaly i dlouhé auty Šírla. Po jednom z nich nejprve ve velké šanci střílel hodně nad Štric. Stejný hráč se v totožné situaci ocitl ještě v poslední minutě utkání a přízemní střelou překonal brankáře hostí a našemu mužstvu zajistil důležité tři body (70‘ 3:2).

Utkání se hodnotí dobře hlavně díky výborně odehranému druhému poločasu. Kluci chtěli vyhrát a dobrou hrou podpořenou vysokým nasazením nakonec utkání otočili. Poslední utkání podzimu sehrajeme v neděli na hřišti dosud neporaženého lídra tabulky. Čeká nás malé derby s pražskou Aritmou.

Sestava: Dražil – Kučera (K), Šírl, Blažek, Bouček – Pčola, Kašpar, Starý, Najman M. – Golda, Štric
Střídali: Jouglíček, Najman P., Břínek, Buzek
Branky (Asistence): 14‘ Blažek (Bouček), 36‘ Golda, 70‘ Štric (Šírl)

Statistiky utkání:
SKS – Hostivař: věkový průměr 13,8 – 13,7, střely celkem 19 – 12, na bránu 8 – 8, mimo bránu 10 – 2, zablokované 1 – 2, rohy 5 – 4, offside 2 – 1, fauly 8 – 16,
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY