U15 – SK Union Vršovice 0:0

VrsoviceStřešovice - V devátém kole jsme přivítali na domácím hřišti soupeře z Vršovic. Hosté nastoupili s velmi mladým a na první pohled fyzicky méně vyspělým kádrem. My jsme museli opět zamíchat sestavou (dlouhodobě zranění Müller, Kubálek; Kašpar bojující za kategorii U16, zdravotně indisponován Blažek a Kuivalainen) a pokusit se napravit zaváhání z minulého týdne.
Do utkání jsme vstoupili ustrašeně. Chyběla bojovnost a důraz. Osobní souboje jsme v útočné fázi nezvládali a nedokázali jsme podržet balón. Soupeř se sice k naší brance nepřiblížil, ale zhuštěným středovým polem nám velice znepříjemňoval přechod do útoku a rozbíjel naše snahy o kombinaci v dostatečné vzdálenosti od branky. My jsme si s tím dlouho nedokázali poradit. Báli jsme se otáčet hru ze strany na stranu, k vidění nebyly křížné přihrávky a většině přihrávek chyběla přesnost či razance. Vršovický brankář měl práce minimum, neboť jsme stříleli většinou z velké vzdálenosti, nebo z nesmyslných úhlů. Akce z jednatřicáté minuty (přenesení hry přes obranu, Pčola zatáhl míč po pravé straně, centrem našel Jouglíčka, který těsně minul branku) byla ojedinělá.
Obraz hry se ve druhé půli příliš nezměnil. Hra nebyla uspořádaná a oku diváka nelahodící. Hosté se postupně osmělovali směrem dopředu a naši obránci se museli často ohánět, aby odvrátili nebezpečí (většinou odkopem do autu). My jsme stále nehráli směrem dopředu v dostatečné šířce a nedokázali jsme překonat obranný blok hostí. Přesto jsme v závěru mohli (měli!!!) po křídelních akcích vsítit branky (Štric, Bouček).
Utkání skončilo bezbrankovou a myslím zaslouženou remízou. Hosté se dopředu příliš netlačili a tempo utkání nediktovali, nicméně prohrávali minimum soubojů a na vlastní půli až na výjimky nechybovali. My jsme se za celé utkání nepokusili změnit rytmus hry, přihrávky byly většinou nepřesné. Často jsme volili přesně opačné řešení, než bylo v daný moment žádoucí. Zpětné přihrávky se daly spočítat na prstech jedné ruky.

Pakliže se chceme udržet na čele tabulky, naše hra musí vypadat úplně jinak!!

Sestava: Dražil – Kučera (K), Šírl, Minařík, Míč – Pčola, Bouček, Starý, Dolínek – Najman M., Štric
Střídali: Jouglíček, Najman P.
Statistiky utkání:
SKS – Vršovice: věkový průměr 13,7 – 13,1, střely celkem 14 – 5, na bránu 3 – 2, mimo bránu 9 – 2, zablokované 1 – 1, nastřelené tyče 1 – 0, rohy 5 – 2, offside 2 – 1, fauly 13 – 7, žluté karty 1 - 0
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY