Loko Vltavín – U15 4:1 (2:1)

loko-vltavinHolešovice - V promrzlé neděli jsme na uzoučkém hřišti rozehráli zápas s doma neporaženým Vltavínem. Spíše než o fotbal se jednalo spíše o bitvu s nejasným záměrem. Fotbalu k vidění moc nebylo, natož nějakých kombinací, čí líbivých fotbalových akcí.
První branku se podařilo vstřelit domácím po střele ze střední vzdálenosti. Vzápětí srovnal stav kapitán Kučera. Naši hru jistě ovlivnilo, že nám ve středu pole chyběli tradičně hrající hráči (Kubálek, Štric, Kašpar), a proto jsme složením středové řady neustále míchali. Přesto se nám místy dařilo dostat se do nebezpečných pozic, avšak vždy se špatným finálním řešením. Vltavín těsně před přestávkou přidal rozdílovou branku podobnou té první.
Druhý poločas jsme začali aktivněji než domácí a dostali se do několika šancí. Mezi tyče jsme ale míče nesměřovali a domácí se ve 47‘ po naší chybné rozehrávce odtrhli na rozdíl dvou branek. Změnili jsme rozestavení na 3-4-3 a zkusili směřovat míče co nejčetněji do nebezpečných prostorů. Slibovaný efekt se nedostavil a soupeř zanedlouho přidal pojistku v podobě čtvrtého gólu. Druhá podzimní prohra nás mrzí, ale domácí si tři body zasloužili. S nestandardním terénem si poradili lépe než my a své šance na rozdíl od nás beze zbytku proměnili. Chuť si zkusíme napravit v neděli, kdy přivítáme na domácí půdě Vršovice.

Sestava: Moravec, Míč, Blažek, Minařík, Bouček, Jouglíček, Kučera (K), Pčola, Dolínek, Najman M., Šírl, Drařil, Najman P., Golda
Góly: 21‘ Kučera
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY