U15 – FK Bohemians Praha 2:1 (1:1)

Bohemians_PhaStřešovice - Již v úvodu utkání se dalo odtušit, jakým způsobem se bude utkání odvíjet. Hosté se snažili hrát většinu míčů přes fyzicky i technicky velice vyspělého útočníka. My jsme se snažili tuto snahu co nejvíce otupit a hrát s balónem na kopačkách co nejdále od naší branky.
Obrannou část plánu jsme plnili dobře, soupeř si šance nevytvářel. Naše hra dopředu ovšem pokulhávala za očekáváním a tedy ani my jsme brankáře soupeře příliš neprověřili. První branka tohoto střetnutí padla po standardní situaci. Kašpar byl faulován u postranní čáry těsně za vápnem. Bouček poslal přetažený balón na dobře postaveného Müllera, který nás hlavou poslal do vedení (18‘ 1:0). Bohemians stihli do poločasu vyprodukovat jedinou střelu mezi naše tyče, a sice po nešťastné rozehrávce Moravce, kterou zachytil obávaný střelec hostí a po kličce a prudké střele na zadní tyč srovnal skóre (28‘ 1:1).
Druhý poločas byl herně pravděpodobně o něco pohlednější než první a bylo k vidění několik povedených kombinací se zakončením. Hosté měli velmi dobrý přechod do útoku, kdy jsme hrozící nebezpečí zastavovali většinou na hranici faulu. Osobní souboje jsme však většinou vyhrávali, a proto jsme měli opticky více ze hry. S blížícím se koncem utkání jsme postupně zvyšovali tlak. Soupeř nás většinou zastavoval nedovolenými zákroky a i díky volným kopům jsme si vytvořili řadu slibných příležitostí. V 66‘ se Kašpar výborně uvolnil ve středu pole a pronikl až do zakončení. Stav se stále neměnil. V poslední minutě normální hrací doby jsme získali možnost zahrání rohového kopu, jehož se chopil Bouček a posadil na hlavu důraznému Blažkovi rozhodující gól duelu (70‘ 2:1). Hráčům ze Střížkova se ještě podařilo sebrat síly na závěrečný útok a Moravec musel vytáhnout parádní zákrok, aby nás uchránil od vyrovnání. Sudí odpískal konec hry a my se mohli radovat ze skvělého vítězství.

Sestava: Moravec – Kučera, Blažek, Minařík, Bouček – Najman M., Kašpar, Štric, Dolínek – Müller (K), Pčola
Střídali: Břínek, Jouglíček, Najman P., Šírl, Dražil
Góly (asistence): 18‘ Müller (Bouček), 70‘ Blažek (Bouček)

Statistiky utkání:
SKS – Bohemians: střely celkem 14 – 7, střely na bránu 4 – 3, střely mimo 6 – 4, zblokované střely 4 – 0, rohy 9 – 1, offside 1 – 0, žk 0 – 0, čk 0 - 0
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY