AFK Slavoj Podolí Praha – U15 0:1 (0:1)

PodoliPodolí - Utkání šestého kola jsme rozehráli na přírodní trávě Slavoje Podolí. První poločas se odehrával převážně ve středu pole s nulovou kombinací na obou stranách a velkým množstvím soubojů. Nám vyšla jedna akce, kdy z dobrých pětadvaceti metrů vypustil Štric střelu země-vzduch s řízenou dráhou letu, která zapadla pod břevnem překvapeného brankáře (20‘ 0-1).
Ihned zkraje druhé půle unikal hrot hostí prakticky sám na našeho brankáře a my jsme mohli být rádi, že viděl Blažek pouze žlutou kartu za zatáhnutí záchranné brzdy. Domácí nabídnutý přímý kop z těsné blízkosti ve vyrovnání nepřetavili. Druhý poločas byl podobný prvnímu a fotbal se prakticky nehrál. My jsme většinu soubojů prohrávali, nedokázali jsme podržet balón a přesných přihrávek bylo velmi málo. Dvě výrazné šance měl Müller, avšak úspěšně žádnou nedotáhl. Domácí se k zakončení nedostali, neboť naše obranná činnost byla až na výjimky v pořádku. Tři body vezeme, avšak odjíždíme s vědomím, že pokud chceme body sbírat nadále, naše hra a nasazení musí vypadat úplně jinak!

Statistiky- Podolí-SKS:

střely 6-16, střely na bránu 2-5, střely mimo 4-11, fauly 4-5, offside 0-3, rohy 1-6, žk 0-1

Sestava: Moravec – Kučera, Blažek, Minařík, Míč – Pčola, Kašpar, Bouček, Dolínek – Müller (K), Štric
Střídali: Dražil, Buzek, Najman M., Najman P.
Góly (asistence): 20‘ Štric (Pčola)

DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY