U15 – FC Tempo Praha 3:0 (1:0)

TempoStřešovice - Teprve druhé domácí utkání jsme rozehráli útočně a s výraznou územní převahou. V 5. minutě jsme poprvé ohrozili branku po individuální akci Štrice. O chvíli později mířil mimo po pěkné akci Kubálek. K vidění bylo mnoho křižných přihrávek a křídelních akcí.
Výborně hrající obrana soupeře naopak nepustila do žádné příležitosti. K povedené hře jsme přidali i branku, a sice ve 23. minutě, kdy Štric ideálně vysunul Müllera, který se zbavil dotírajícího posledního obránce a se situací jeden na jednoho si poradil (23‘ 1:0). Poločas se takto dohrál a my jsme šli do kabin s těsným vedením.
Do poločasu druhého jsme vystřídali brankáře a dvě minuty po výkopu vybojoval balón Müller pro Štrice, který z dobrých pětatřiceti metrů překvapil tvrdou střelou brankáře (37‘ 2:0). Již za minutu se řítil Müller opět sám na gólmana, avšak další branku nepřidal. Kuriózní situace nastala v 62. minutě, kdy hosté rozehrávali nepřímý kop po malé domů, avšak dobrou příležitost v branku přetavit nedokázali. Po skvělém průniku a přihrávce Minaříka vystavil konečný účet zápasu Najman M. (70‘ 3:0). Radost z vítězství i dobrého výkonu nám kalí nepříjemné zranění Kubálka těsně před koncem jinak poklidného zápasu.

Sestava: Dražil – Míč, Blažek, Minařík, Bouček – Pčola, Kubálek (K), Kašpar, Dolínek – Müller, Štric
Střídali: Břínek, Jouglíček, Najman P., Najman M., Šírl, Moravec
Góly (asistence): 23‘ Müller (Štric), 37‘ Štric (Müller), 70‘ Najman M. (Minařík)
Statistiky utkání SKS – TEMPO: střely 10 – 3, rohy 1 – 3, offside 2 – 3, ŽK 1 - 1
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY