FK Dukla Praha - U15 0:4 (0:3)

DuklaVokovice - V sobotu jsme hráli s týmem, který je poslední v naší skupině (pouze 1 výhra a 2 remízy), a kterého jsme na podzim porazili doma 10:2. Soupeř se po debaklech s ABC Braník (0:14) a s Podolí (0:9) zřejmě obával další vysoké prohry, proto na dnešní utkání  posílil o minimálně 5 hráčů „ligové“ Dukly U14,
za což jsme byli v podstatě rádi, protože jsme mohli očekávat lepší zápas.  Respekt budí i náš výborný rozjezd v jarní části mistrovské soutěže - po 6-ti kolech jarní části máme již 16 bodů a skóre 31:3! (v porovnání s podzimním rozjezdem - po 6-ti kolech podzimu jsme měli jen 9 bodů a skóre 15:9). Do utkání jsme opět vstoupili aktivněji a v 3‘ se dostal do šance Tomáš Pazourek (video), ale brankář soupeře byl na místě (výborný brankář byl velkou oporou soupeře a dokázal uplatnit své zkušenosti z ligové soutěže U14).  V 8‘ se Tomáš Kouklík nedohodl ve vyložené šanci s Tondou Masnerem a obránce odvrátil. V 10‘ střílí Tomáš Kouklík nad. V 12‘ se vytáhl brankář domácích, když hlavičku Pavla Ferstla vytáhl na břevno a dorážka Martina Kašpara šla do boční sítě (video). O minutu na to dorážku Pavla Ferstla opět trefuje tyč (video). V 19‘ jsme náš tlak konečně korunovali gólem – Jarda Fišer zabojoval, Jakub Buriš si narazil s Kašpim a s přehledem otevřel skóre – 0:1 (video).  Ve 24’ Pavel Ferstl opět vyzkoušel pevnost brankové konstrukce (video). V 27‘ Martin Vyskočil nejdříve trefil tyč, pak Jarda Fišer brankáře, aby konečně Jakub Buriš dopravil míč do sítě - 0:2 (video). Tečku za poločasem pak udělal centr Marka Rajniše a gólová dorážka Jardy Fišera 0:3 (video).

Druhý poločas jsme zahájili v 40‘ dvojitou šancí Tondy Masnera (video). V 41‘ se nejdříve Tonda Masner zprava netrefil mezi tyče a následně střela Petra Doležala šla nad branku. V 45‘ přišel krásný okamžik – špatný výkop brankáře si sebral David Džunev a levačkou z 25 m vymetl šibenici - 0:4 (video). Pak pokračoval náš festival zahozených šancí a v samotném závěru se dostal do šance i soupeř, ale trefil jen tyč opuštěné branky (video).

Závěrem :

Bylo to docela pěkné utkání dvou technických týmů, ve kterém se projevila naše herní vyzrálost. Většinu času se hrálo sice na polovině soupeře, ale v přehuštěném prostoru se nám dost těžko prosazovalo. Přesto jsme si vypracovali velké množství šancí, ale naši střelci dokázali spálit i ty nejvyloženější, a když k tomu připočtu ještě 5 nastřelených tyčí našimi kluky (oproti 1 tyči soupeře) výsledkem je skóre 0:4. Rozhodně klukům dá takové utkání více (byť vyhrají „jen“ 4:0), než bylo utkání s Duklou „C“ na podzim (10:2).

Další utkání hrajeme – v neděli 13.5. od 17:00 doma s Loko Vltavín.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek,

V poli : Míra Bláha, Petr Koutský, Jára Malík, Martin Roušal, Tomáš Pazourek, Petr Doležal, David Džunev, Martin Kašpar, Anthony Masner, Tomáš Kouklík,

Střídali: Vít Pecháček, Martin Vyskočil, Pavel Ferstl, Jakub Buriš, Jarda Fišer a Marek Rajniš.

 

Střelci SKS v utkání:

19‘, 27‘ Jakub Buriš; 34‘ Jarda Fišer; 45‘ David Džunev

Zapsal - Libor Kašpar  5.5.2012

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY