SK Horní Měcholupy - U15 1:1 (1:1)

H.Mecholupy

Horní Měcholupy - Po výborném zápase se šťastným koncem pro nás (v sobotu s Braníkem), jsme chtěli vyhrát i v dalším utkání – v Horních Měcholupech. Soupeř nás na podzim porazil ve Střešovicích 2:0, a tak jsme měli co vracet. Soupeř (i podle slov trenéra Havelky) dokáže hrát výborně proti silným celkům (porazili Podolí 5:1, nás 2:0 a těsně prohráli na Braníku 1:2), ale se slabšími celky ztrácejí mnoho bodů.


Od počátku jsme začali dělat chyby a již v 3‘ jsme ztratili ve středu hřiště míč, špatně vyběhl Jakub Turek, nikdo nepokryl prázdnou bránu a soupeř z velmi těžkého úhlu otevřel snadno skóre – 1:0 (video). Následující minutu šel do souboje u soupeřova vápna Lukáš Timko, kterého důrazně (ale čistě) zakřižoval obránce soupeře, Lukáš nešťastně upadl a zlomil si kůstku v zápěstí levé ruky (přeji mu rychlé uzdravení). Po takto vybojovaném míči se nejlépe ve vápně orientoval Martin Kašpar a srovnal skóre – 1:1 (video). Po tomto gólu domácí byli trochu v útlumu a my toho měli využít. V 15‘ měl šanci Jakub Buriš (video). V 17‘ po centru Petra Doležala hlavičkuje Jára Malík nad (video). Časté chyby našich hráčů pokračovaly, ale soupeř tentokrát již netrestal (video) a (video). Ani nebezpečná teč Martina Kašpara nevedla ke gólu (video). V poslední minutě měl šanci Jakub Buriš, ale z malého vápna přestřelil (video).

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Naši kluci se snažili, ale fyzicky velmi dobře disponovaný soupeř nám nedával moc prostotu a tím ani moc šancí. V 37‘ rozhodčí nenašel odvahu odpískat penaltu proti domácím, když domácí obránce srazil ve vápně bez míče Jakuba Buriše ramenem (video) a ani další závar neskončil brankou (video). Soupeř zvolil jednoduchou taktiku „nakopávaných“ míčů na důrazné útočníky, ale naše obrana byla vždy na místě a včas. Fyzicky vyčerpávající nátlaková hra našich klukům postupně ubírala jejich další a další síly. Vítěznou branku se již klukům vstřelit nepodařilo.

 

Závěrem :

Jak jsme předpokládali, bylo to těžké utkání, a i když snaha našim klukům rozhodně nechyběla, soupeřův důraz a obětavost až do posledních chvil nám nedovolily odvést všechny body. Doplatili jsme na chyby v začátku utkání, a kdyby jich soupeř využil více (než jen jednu), mohli jsme i prohrát. Na druhé straně měl soupeř také štěstí při našich šancích. Suma sumárum – remíza je spravedlivá.

Další utkání hrajeme až po Velikonocích – v sobotu 14.4. od 12:30 doma s Libuší.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek

V poli : Pavel Ferstl, Petr Koutský, Jára Malík, Vít Pecháček, Tomáš Pazourek, Lukáš Timko, Petr Doležal, David Džunev, Martin Kašpar Tomáš Kouklík,

Střídali: Jakub Buriš, Marek Rajniš, Martin Vyskočil, Martin Roušal, Anthony Masner, Jakub Vokatý

  

Střelci SKS v utkání:

5‘ Martin Kašpar.

 

Zapsal - Libor Kašpar  4.4.2012

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY