PU: U15 - SK Motorlet „98“ 3:0 (1:0)

motorlet-praha

Střešovice – Ve čtvrtek jsme využili toho, že o víkendu nehrajeme, a pozvali jsme si do Střešovic  k přátelskému utkání standardního soupeře – Motorlet „98“. Pravidelně se s tímto týmem setkáváme jednou ročně. Poslední utkání před rokem jsme vyhráli 3:0. (S tímto týmem budeme hrát utkání v rámci ZTM 3.3.2012.)


Za mrazivého večera jsme poznali zase jiný styl soupeře. Hráči soupeře svým vzrůstem nedávali moc najevo, že jsou o rok mladší. Hned od prvních minut se prezentovali svou hrou – důrazným napadáním, kombinační hrou a velmi rychlým přechodem do útoku. Když se rychlým přistupováním k soupeři přidali i naši kluci, byl z toho důrazný, ale férový boj o střed hřiště bez delších kombinací. Naši obránci nejsou příliš zvyklí hrát proti takto důslednému soupeři a často raději řešili situaci dlouhým nákopem, aby neudělali chybu. Uklidnění pro nás mohla přinést 16‘ – přesná střela Petra Doležala – 1:0 (video). Naši kluci však hru nedokázali zklidnit a pokračovalo se ve stejném stylu. V 22‘ naše obrana zaspala a zachránil  nás úžasný zákrok Jakuba Turka v bráně – (video). V závěru poločasu jsme měli drobnou převahu, ale bez gólového zakončení – 33‘ břevno po střele Petra Doležala – (video); - 34‘ volej Marka Rajniše míří mimo – (video).

Obraz hry se nezměnil ani ve druhém poločase. V 47‘ protáhl Petr Doležal brankáře hostí – (video). V 51‘ ve vápně Jarda Malík promáchl, ale zase zasáhl Kuba Turek – (video). V 53‘ jsme po rohu ukázali důraz v malém vápně a Tomáš Pazourek zvyšuje – 2:0 (video). O minutu na to mohl Tomáš (po přistrčení od Kašpiho) zvýšit, ale střílel mimo – (video). V 61‘ centr Martina Roušala končí v síti – 3:0 (video).  Zmar hostí dovršila 66‘, kdy útočník sám před Osim střílí mimo – (video).

 

Závěrem :

Na naší hře se dalo najít velké množství nedostatků, na které se budeme zaměřovat. Jedná se zejména o přesnou kombinaci ve velkém tempu hry, hra bez míče - nabízení se pro přihrávku, řešení situací více fotbalověji, než pouze bezhlavým nákopem, či odkopem. (Za zápas jsem napočítal našim klukům 60 dobrých přihrávek, 51 špatných/ztráta míče a 46 odkopů jen k soupeři!!) Každopádně však výhra 3:0 potěšila, i když soupeř měl také mnoho šancí. Příští sobotu (4.2.od 9 hod) v rámci ZTM hrajeme v Jinonicích s Roztoky.

 

Sestava SK Střešovice 1911 :

V brance : Jakub Turek

V poli : Míra Bláha, Martin Vyskočil, Jakub Vokatý, Martin Roušal, Tomáš Pazourek, Pavel Ferstl, Petr Doležal, Martin Kašpar, Marek Rajniš, Tomáš Kouklík,

Střídali : Jakub Buriš, Jarda Malík, André Kemps a Lukáš

 

Střelci SKS v utkání:

16‘ Petr Doležal; 53‘ Tomáš Pazourek; 61‘ Martin Roušal

 

Zapsal - Libor Kašpar  27.1.2012

 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY