SK Viktoria Žižkov – U14 0:12 (0:5)

zizkovŽižkov - Jan Žižka z Trocnova, trůnící na svém bronzovém oři na hoře Vítkov, tu se svými vojsky před téměř šesti sty lety zdevastoval početně silnější křižácká vojska. My jsme k rekonstrukci památné bitvy nastoupili s cílem přepsat dějiny a “žižkovské“ porazit.
Trvalo jen několik minut, než jsme se ujali vedení a postupem času skóre neustále navyšovali. Šance střídala šanci a naše efektivita v koncovce byla dobrá. V obranné činnosti moc práce nebylo a na listině střelců se tak mohli zapsat i dnes útočně ladění obránci. S 1. třídou jsme se rozloučili nejvyšším vítězstvím v sezóně a potvrdili jsme naše výrazné zlepšení v jarní části soutěže.  

Sestava: Turek – Roušal, Šírl, Vegricht, Kučera - Kemps, Kubálek(K), Kašpar, Bouček – Müller, Dolínek
Střídali: Buzek, Laštuvka

Branky: 34‘, 43‘ a 66‘ Kašpar (Kubálek), 8‘ a 41‘ Müller (Kemps, Vegricht), 58’a 59‘ Dolínek (Buzek, Kemps), 16‘ Bouček (Kemps), 23‘ Laštuvka (Kašpar), 33‘ Roušal (Kubálek), 52’Buzek (z penalty), 61‘ Kemps (Kašpar)  
DK

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY