U13 – FK Teplice 3:5 (1:3, 1:0, 1:2)

Střešovice – Sobotní poledne nabídlo krásné počasí, výbornou návštěvu a vynikající fotbalovou podívanou až do posledního hvizdu. Když jsme u té píšťalky, možná zde byl jeden slabší článek.

Na domácím hřišti jsme tentokrát přivítali soupeře z Teplic. Po herně vydařeném zápase na Slavii, jsme chtěli navázat výkonem a potrápit favorita co možná nejvíce.

Od prvních minut jsme byly ovšem pod tlakem, nepracovali týmově, nekomunikovali. Soupeř toho využil hned třikrát. Až poté jsme se probudili a s vypětím všech sil dokázali ještě do přestávky korigovat stav. 1:3

Do druhé části jsme chtěli vlítnout odhodlaně a napravit nezdar z úvodu. Rozhodčí fouknul do píšťalky a na hřišti začal opravdový fotbalový boj. Soupeř najednou nevěděl kam skočit, vysunutým pressinkem jsme získali nespočet míčů na soupeřově polovině. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale proměnili pouze jednu. I tak jsme dál tlačili na vyrovnání. Dozadu jsme byly důrazní a nepouštěli Teplické hráče do zakončení snad jen s výjimkami. Naopak jsme hrozili My. Rychlá kombinace a dobrý pohyb našich hráčů dělali hostující obraně velké problémy a nebýt velmi kvalitního brankáře byl výsledek již dávno na naší straně. Nicméně do poslední třetiny se šlo za stavu 2:3.

Ve třetí části si oba týmy sáhli na dno. My jsme inkasovali v 66.minutě branku kdy soupeř odskočil opět na rozdíl dvou branek a museli jsme vrhnout všechny síly do útoku. Hra se přelévala z jedné strany hřiště na druhou, soupeř již vypadal velmi unaveně a my těžili z naši dobré fyzické kondice. V 78.minutě se nám podařilo opět snížit a vyrovnání viselo ve vzduchu. Do hry v tuto chvíli zasahoval dost nešetrně sudí. Nejprve odpískal proti nám penaltu za zákrok vyběhnuvšího Setinského, který zahrál balón ve „šprajcu“ čelem se soupeřem. (naštěstí byla neproměněna) a poté nás chtěl  vyhodti ze sedla opět nesmyslným rozhodnutím a výsměchem kdy nabídl volný kop hostím za „faul“ kdy Borovec odehrál míč zcela čistě. Závěr utkání jsme zcela jasně dominovali a když se minutu před koncem objevil před prázdnou brankou Hnilička už to vypadalo, že se dočkáme vytouženého bodu. Na poslední chvíli byl zřejmě podražen ale sudí tentokrát nezapískal a z následného breaku jsme inkasovali rozhodující branku. 3:5

Tým byl naštvaný a smutný, ale po ovacích diváků bylo jasné, že předvedli fantastický výkon a nezbývá než pogratulovat soupeři.

Očima trenéra:

Takovou sobotu chce zažít každý trenér mládeže. Až na první část, jsme dnes hráli na maximum. Jestliže jsme kluky chválili za utkání na Slavii, pak dnes se dotkli hvězd. Není moc co k tomu říct. Byť jsme dnes nevyhráli zaslouží si tento tým obdiv. Bylo krásné vnímat přítomné diváky jak jsou vtaženi do hry a na závěr oba týmy odmění bouřlivým potleskem, přesně to jsou fotbalové momenty, které jak doufáme nebudou ojedinělé a my budeme předvádět nadále podívanou plnou bojovnosti a kreativity. Jsem neskutečně pyšný na naše hráče.

Sestava SKS1911: Setinský – Borovec, Hnilička, Kalaš, Kubíček, Martinka, Markovič, Pavlík, Setinský, Stanečka, Vihan,

Branka SKS1911: Pavlík, Bouzek, Vihan

Fotogaleri z utkání: 

Další utkání hrajeme v sobotu 17.9.2022 od 10:00 ve Lhotce proti FC Tempo Praha.

Syra

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY