Junior Praha - U13 1:7 (0:3)

V Úžlabině – V týdnu jsme odehráli na našem hřišti první kolo Ondrášovky (národní pohár), kde jsme jen o bod nepostoupili dále, ale výsledky nám napovídali, že kluci jdou nahoru.

Už poslední mistrovské zápasy nebyly špatné herně, ale přeci jen úzký kádr je citlivý na jakoukoliv změnu a výpadek. Nicméně důležitost utkání na junioru si všichni vzali k srdci a velmi dobře se připravili trenéři, rodiče a zejména hráči.

Od prvních minut jsme soupeře přehrávali technicky a vytvářeli si dost brankových příležitostí, ale koncovka nebyla dobrá a tak v první třetině byl výsledek pouze 0:1 pro nás.

Prakticky po celý zápas jsme hráli dobře kombinačně, soupeř se snažil o zteč jen dlouhými odkopy, ale ty většinou pokryl brankář Ascherl. Postupně jsme navyšovali skóre a byť jsme v závěru jednou inkasovali (škoda) mohli jsme slavit konečně první ligovou výhru ročníku 2007!!!

Závěrem:

Tenhle tým jde po malých krůčkách nahoru, jeho slabinou je velmi malý počet playerů a tak když někdo vypadne ze zdravotních či jiných důvodů je to citelná ztráta. Pokud ovšem jsou komplet dokáží společně bojovat jako lvi! Škoda jen e skóre nebylo vyšší. Týmový duch mužstva je neuvěřitelný, táhnou za jeden provaz i když se výsledkově nedaří. Vítězství si zasloužili, dlouho na něj čekali, a pokud budou takto pokračovat nemusí být rozhodně poslední. Už teď se těšíme na další utkání doma s Varnsdorfem.

Sestava: Ascherl - Asarlidis, Bazala, Dyllong, Hereš, Horák, Špatz, Nehonský, Tohami, Štěrba, Vihan

Branky SKS1911: Dyllong 2, Bazala, Vihan, Tohami, Špatz, Horák

SYRA

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY