U13 - FK Jablonec 0:18 (0:6, 0:6, 0:6)

Střešovice – První utkání nové sezóny a hned soupeř, se kterým jsme inkasovali nejvíce branek v loňském roce. Odčinit debakl a pokusit se soupeře potrápit a vstřelit nějaké branky to byly cíle do utkání s Jabloncem.

Ročník 2007 je ve Střešovicích nedostatečným zboží! Přes prázdniny jsme oslovili potencionální posily, ale ty s díky odmítli hrát vyšší soutěž a tak jsme do přípravy naskočili beze změn. Tedy „beze změn“ jak se to vezme. Příprava započala již první srpnový den, do této akce se zapojili tři hráči následovalo „domácí soustředění“ ve Střešovicích na které dorazilo již 7 hráčů, ale z toho jeden ve stavu zraněných! No a pak jděte do mistrovského utkání, postavte alespoň vzhledem k hrací době a náročnosti soutěže alespoň 13 odpovídajících hráčů a s nimi jděte odčinit jarní debakl 34:0 L  Takhle se fotbal dělat prostě nedá!

Nicméně odehrát se to musí čili tým byl doplněn o mladší hráče z ročníku 08 a šli jsme na to.

Od prvních minut jsme byly pod tlakem a brankář Dungl měl hromadu práce. Kluci bojovali a snažili se hrát fotbal, kombinačně se snažili přecházet přes soupeřovu defenzivu, ale přílišné ztráty nás sráželi do kolen.

Střídali jsme podařené pasáže z těmi horšími , které Jablonec využíval ke skórování.

Závěrem:

Co říct na závěr? Kluci, kteří podstoupili poctivou přípravu si zaslouží i přes vysokou porážku pochvalu. Bohužel platí daň za úzký kádr a spoluhráče, kteří si v klidu užívají prázdniny, zatímco oni cedí krev, aby uhráli co nejlepší výsledek. Snad se to podaří v sobotu proti ABC Braník.

Sestava: Dungl – Ascherl, Asarlidis, Bazala, Dyllong, Hereš, Horák, Špatze, Grégr, Syrový, Ševčík, Frýdl, Veselý

Jan Syrový

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY