U13 - FK VIKTORKA ŽIŽKOV 2:9 (2:2, 0:4, 0:3)

Střešovice - K dalšímu utkání jse nastoupili na domácím hřišti a na přírodní trávě. Utkání nám vůbec nevyšlo a proti Žižkovu jsme předvedli ustrašený výkon.

 

Propadali jsme ve všech činnostech. Věděli jsme že soupeř se prezentuje důrazným a silovým pojetím. S tím jsme se nedokázali srovnat ve hře a především při standardních situacích. Inkasovali jsme asi 6 branek z rohových kopů. Ať přímo, nebo z nedohrání situací. Chyběl nám pohyb, klid s míčem, chuť se poprat. Někteří hráči se raději souboje nezúčastní, než aby je to trochu bolelo a snažili se vydat. Kluci netáhli za jeden provaz, sváděli chyby jeden na druhého a výsledek byl ostudný výkon.

Závěrem:
Ze sobotního výkonu panuje velké zklamání. Chybělo nám úplně vše co patří k prezentaci fotbalu v této krásné soutěži. Ještě se nám nepodařilo být k utkání v kompletní sestavě a když chybí 3-4 stabilní a důležití hráči, nemáme dostatečnou šířku kádru je nahradit. Někteří hráči si neváží prostoru a příležitosti tuto soutěž hrát a nejsou ochotní jít přes práh "pohodlnosti", i když fotbalové schopnosti na to mají.
Branky: Myška, Havel

Sestava a hodnocení:
Palička 5 - Brož 6, De Korver 4, Krauz 4, Yamaguchi 4, Schürrer 4, Vegner 3, Rubáš 3, Havel 6, Kožený 3, Myška 4, Poulíček 6, Kubička 5

Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY