FK DUKLA Praha - U13 11:1 (4:0, 4:0, 3:1)

Dukla - Další soutěžní utkání jsme odehráli na hřišti Ruzyně proti Dukle Praha. Dalo se čekat, že zápas se bude odvíjet jednoznačně ve prospěch domácích, ale bohužel ne všechny obdržené branky vyplynuly z kvality hráčů Dukly.

V několika situacích jsme jim to příliš usnadnili naivními chybami. Sami jsme se snažili podnikat rušivé protiútoky a při větší přízni štěstí jsme mohli vstřelit více, než jednu branku. Nastřelili jsme dvakrát tyč a v zakončeních, ke kterým jsme se dostali jsme se chovali zbrkle......

Závěrem:

Sice jednostranně vedené utkání, ale u našich hráčů byl vidět posun, hlavně v bránění některých situací. Zlepšila se komunikace, pohyb a součinnost v řadě i mezi řadami. Na Dukle jsou proti našim našim hráčům kluci technicky a rychlostně velmi dobře vybavení, ale proti jiným soupeřům můžeme být úspěšnější.

Branky:
Poulíček
Sestava a hodnocení:

Palička 5 -  Myška 6, De Korver 5, Navrátil 7 - Yamaguchi 5, Schürrer 5, Rubáš 6 - Vegner 4, Krauz 6, Havel 5, Brož 6, Řežábek 4,Poulíček 5

Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY