U13 - SK Roudnice nad Labem 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)

Střešovice - Na druhé jarní kolo jsme doma přivítali tým SK Roudnice. První třetina nám moc nevyšla a po takových šancích nešancích jsme prohrávali 2:0. Bohužel zaslouženě, protože my jsme v zakončení byli nepřesní a nedůrazní. Do druhé třetiny jsme šli s cílem dát branku.

To se povedlo a hosty jsme dostali pod stálý tlak a zaslouženě jsme vyrovnali. Třetí třetina odvíjela převážně na útočné polovině, ale výborný brankář hostí, nebo naše nepřesnost znamenala stále vyrovný stav. Soupeř se soustředil na bránění, ale museli jsme být pozorní a neinkasovat po brejkových situacích, které vypadaly nebezpečně. S blížícím se závěrem náš tlak sílil a dvěma góly v závěrečných 10 minutách jsme zaslouženě vyhráli.

Závěrem:
Z naší strany velmi povedené utkání. Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem a z kluků byla cítit chuť a vůle utkání otočit. Za stavu 2:2 po druhé třetině, šli do poslední s jednoznačným cílem zvítězit…. Jak velmi trefně podotkl náš bývalý hráč: ty jo, to je energie na tom hřišti!!!! Po dlouhé době jsme se radovali z výhry a závěrečný hvizd rozhodčího vyvolal euforický příval radosti u všech hráčů, rodičů i trenérů..... KLUCI SKVĚLÁ PRÁCE A PAMATUJTE SI TEN POCIT!!!!!

Branky: 2x Havel, Myška, Navrátil

Sestava a hodnocení:
Palička 7 - Schürrer 7, De Korver 8, Navrátil 7, Burger 5, Maneval 7, Rubáš 5, Myška 7, Krauz 7, Havel 8, Košata 6, Brož 7, Yamaguchi 6, Poulíček 6
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Hodnocení soupeře ZDE

Martin Pačanda

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY