FC Slovan Liberec - U13 6:6 (3:2, 3:1, 0:3)

U Nisy - První jarní kolo jsme odehráli na hřišti Libereckého Slovanu. Domácí nastoupili z větší části s mladšími hráči (ročník 2007), ale tito hráči byli velmi šikovní. Jejich technické dovednosti a rychlost nám dělaly velké problémy. Nevyšel nám vůbec vstup do utkání a v průběhu 10 minut jsme prohrávali 3:0.

I když jsme šance měli, tak na bleskové protiútoky jsem nedokázali reagovat. Naštěstí jsme dokázali využít naší silovou a výškovou převahu a do konce první třetiny jsme snížili na 2:3. Naopak nám vyšel vstup do druhé třetiny a hned na začátku jsme vyrovnali na 3:3. Poté naše aktivita upadla a domácí trestaly. Na konci druhé třetiny jsme prohrávali 6:3. Na závěrečnou třetinu jsme do hry poslali ty nejofenzivnější hráče a říkali si buď a nebo. Naštěstí vyšlo buď :-) a za snahu jsme zaslouženě srovnali. Dokonce mohlo dojít k absolutnímu obratu, ale gólová hlavička trefila přímo brankáře domácích.

Závěrem:
Škoda, že jsme nezachytili aktivní úvod domácích a nechali si rychle dát 3 branky. Utkání poté bylo vyrovnané, hrál se fotbal, který mohl skončit klidně 15:15. Po nevydařené podzimní části i zimní přípravě je potřeba kluky pochválit, že i při nepříznivém skóre nic nevzdali, věřili a makali do konce a dokázali utkání zremizovat. Bod po půběhu bereme všema deseti a věřím, že takto odbojované utkání bude pro nás vzpruha a budeme se stále zlepšovat.

Branky:
2x Schürrer, Kožený, Navrátil, Maneval, De Korver

Sestava a hodnocení:
Palička 7 - De Korver 7, Schürrer 6, Navrátil 6, Yamaguchi 5, Maneval 5, Kožený 5, Rubáš 6, Burger 5, Krauz 6, Kubička 5, Myška 5, Košata 5, Poulíček 5
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY