SK Benešov - U13 - 10:0 (2:0, 5:0, 3:0)

Úročnice - Dneska začnu od zadu…. Po utkání za mnou přišel vedoucí týmu domácích a říkal "bylo to až krutý". Bohužel nebylo :-( ….

Za 90 minut jsme si vypracovali 5 šancí a z toho trefili 2 x tyč. Zbytek vedle, nebo slabé zakončení, s kterým si hravě poradil brankář. A naše bránění??? Asi nemusím nic popisovat, při pohledu na skóre ze dvou posledních utkání..... Stále se potýkáme s s absenacema klíčových hráčů. V utkání i v tréninku. Jsme v situaci, že musíme na utkání brát hráče, kteří mají tréninkové manko a je to hodně vidět.
Závěrem:
Stále se zdůrazňuje, abychom byli pozitivní, brali si ze všeho to dobré, ale začíná toho "dobrého" stále méně. Vytváříme mnoho chyb, které hráče psychicky sráží a nedokáží, nebo neumí se z toho poučit. Branky dostáváme po situacích, kdy máme v držení míč, ale jednoduchou ztrátou (špatné zpracování, netrefení míče, nepřesná přihrávka) o míč přijdeme a už se to valí :-(.... Je to sice možná klišé, ale nikdo jiný nám z "bryndy" nepomůže a jen trpělivou a poctivou prací všech se vše může otočit k lepšímu.

Sestava a hodnocení:
Vegner 4 - Burger 5, Navrátil 3, Krauz 4, Havel 5, Schürrer 4, Frývaldský 3, De Korver 4, Yamaguchi 3, Košata 3, Brož 4, Řežábek 5, Mužík 4, Kožený - nehodnocen
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Pačanda Martin

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY