U13 - SLOVAN LIBEREC U13 - 0:17 (0:5, 0:3, 0:9)

Střešovice - Tentokrát výsledek odpovídal hře :-) …. Jednoznačná převaha a dominance hráčů Liberce. Ve všech činnostech jsme byli horší a to o dost. Škoda nuly na kontě vstřelených branek, i když na to šance byly.

Závěrem:
Tento sobotní kolotoč bylo nastavené zrcadlo pro kluky ve všech směrech. Kluky se snažíme v tréninku tlačit, aby vše prováděli v rychlosti, maximální intenzitě a oni mají pocit, že to dělají. V tomto utkání viděli, že se dá vše dělat rychleji. Na takové zápasy je sice dobré zapomenout, ale vždy si něco odnést do další práce. Pozitivní je, že na některých klukách bylo vidět, že si uvědomují nedostatky a cítit odhodlání přidat. No uvidíme příští týden :-) ....
Branky:
Sestava a hodnocení:
Vegner 5, Bareš 5 - Brož 5, Schürrer 5, Krauz 4 - Burger 3, Kožený 5, Navrátil 2 - Frývaldský 4 (Bareš 4, Yamaguchi 4, Bouček 5, Košata 4)
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY