FK Viktoria Žižkov - U13 9:1 (3:1, 3:0, 3:0)

Vítkov - K prvnímu utkání sezóny jsme jeli na Vítkov, kde nás přivítal velmi silný celek Viktorie Žižkov. Letní příprava se bohužel vlivem několika faktorů (četná zranění, prázdniny, dovolené) vůbec nepovedla a tak jsme přijeli se všemi co byli jen trochu schopní nasoupit.

Začátek utkání vyšel nad očekávání a po hezké kombinaci jsme se dostali již ve třetí minutě do vedení. Žižkov má kvalitní, silný a široký tým, který nás přehrával ve všech směrech. Konečná prohra byla ještě díky zákrokům našeho brankáře a nepřesném zakončení domácích milosrdná.

Závěrem:
Díky nešetrnému zákroku jsme bohužel na 14 dní přišli o dalšího hráče, který utrpěl poranění krční páteře :-( . Nemrzí porážka s kvalitnějším týmem, ale mrzí, že jsme prohráli odevzdaně a se sklopenou hlavou. Kluci se nedokáží srovnat s důrazem, agresivitou a rychlostí soupeřů a všechny souboje prohráváme a odcházíme se šrámy. Pokud se nedokážeme přizpůsobit tomuto levelu, bude nás to vždycky bolet více, než soupeře a nejen fyzicky.

Vinou dlouhodobějších zranění a protažených prázdnin několika klíčových hráčů, bude podzimní část z pohledu na výsledek o trpělivosti. Pro hráče, trenéry i rodiče. Pro hráče, kteří zvládnou tuto úroveň o zlepšování a poměřením se s týmy v tu dobu co budou na hřišti a pro hráče ze širšího kádru o přizpůsobení se a zvýšené práci v tréninku. 

Stále pro všechny platí, abychom si vážili možnosti hrát tuto soutěž proti silným týmům. Kluci to možná nyní tolik neocení, ale do budoucna to jsou pro ně zkušenosti k nezaplacení. ALE PRO TEĎ PLATÍ TRPĚLIVOST PRO VŠECHNY!!!!!

Branky: Brož
Sestava a hodnocení: Bareš 5 - Košata 4, Krauz 4, De Korver 5 - Burger 4, Schürrer 5, Brož 3 - Kožený 5 (Navrátil 3, Bouček 4, Řežábek 4, Havel 5, Mužík 4)
Nejhorší - 1 
Nejlepší - 10

Martin Pačanda

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY