SK Slavia - U13 2:2 (2:2)

slavia praha5Vršovice - I když jsme si mysleli, že soupeř pošle na přebor své mladší kolegy neboť mu za týden začíná liga, opět jsme to odnesli nalosováním, že postavil sestavu ze stejných dvou ročníku (2004 a 2005) jako náš tým…


My jsme po debaklu na Meteoru nastupovali tedy s velkým respektem a s vidinou síly domácích, že můžeme dopadnout úplně stejně jako minulý týden. Slavia se také na začátku lépe pohybovala a nám chvíli trvalo než jsme se vysokému tempu přizpůsobili.

 

I přesto jsme inkasovali jako první po rychlé kombinaci, ale tentokrát kluci ukázali velkou morálku, kterou přetavili během chvilky ve výsledkový obrat, když nejprve Martin Glanc sklepnul rozehrávku Vojtovi Bartoškovi, ten utekl svému strážci a nastřelený centr si obránce srazil do vlastní branky -1:1, za 5minut na naší pravé straně Vašek Muroň našel na středu hřiště Martina Glance, který s velkým přehledem zavěsil na 1:2 !

 

Bohužel za další minutu už bylo srovnáno opět po kombinaci a zakončení proti osamocenému Honzovi Havlíčkovi v brance -2:2..Od této chvíle se na hřišti odehrávala fyzicky náročná bitva, které ovšem nechyběly brankové příležitosti, Slavia hodně zakončovala střelami z dálky, které Honza spolehlivě pokryl, ale vyložené jsme spíš počítali na naší straně 2x Seb Oldfield, v dobrém zakončení se ocitli Vašek Muroň a Dominik Klinka (střely nahoru a brankáře) a dále 2x Vojta Bartošek a Martin Glanc, kteří si dali se za zakončením jen trochu na čas a jejich střely byli zablokovány padajícími obránci (i tak hraje Slavia v přeboru)..

 

Sestava: Havlíček – Bartošek, Burger J., Burnham L., Muroň ©, Vodrážka, Řehák, Krejčí, Kubín, Glanc, Oldfield, Klinka

Branky: Bartošek, Glanc

 

PS. Při kvalitě domácích musím neskromně prohlásit, že dnes jsme měli k vítězství velmi blízko, ale teď nás čekají další zápasy a ze všeho nejdůležitější je – „zůstat nohama na zemi „ …

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY