FK Meteor Praha VIII - U13 8:0 (2:0)

MeteorLibeň - Na hřišti Meteoru jsme dostali pořádný „pohlavek“, slabou náplastí nám může být , že je to ligový tým, a protože liga ještě nezačala nemusí mít soupisky (i když nevím jestli je někdo kontroluje).


Tím, že hrají pražskou soutěž takto (některé zápasy i Slávia) je můj názor takový, že je dobré mít srovnání s vyšší výkonnostní skupinou, ovšem naší soutěž to dělá neregulerní !.. Naši kluci věděli, že je čeká těžký zápas a v prvním poločase se s tím vyrovnali se ctí, ale ohrozit branku domácích se nám podařilo jen sporadicky, spíš to byl boj o střed hřiště, domácí však byli šťastnější když se ujali vedení tečovanou střelou a před přestávkou ještě zvýšili po rohu když domácí hráč nejprve nakopl Jonáše a pak trefil krásně k tyči 2:0 !

Po přestávce jsme chtěli dát kontaktní gól, ale naše útoky se rozbíjely o velmi dobře organizovanou obranu a tak přišli další dvě rychlé branky v naší síti (jeden – opět tečovaná střela našeho obránce) – 4:0 a psychika na hřišti byla 80:20 pro domácí a vzhledem k tomu, že my jsme chtěli dát nějaký gól a domácí výborně kombinovali, skóre dál narůstalo a nám odcházelo vše co umíme..

Sestava: Havlíček – Burger J., Muroň ©, Řehák, Kubín, Trávníček, Vodrážka, Bartošek, Oldfield, Glanc

 

PS. Je to porážka od výborného týmu a nic jiného než si vzít ponaučení pro nás všechny z tohoto zápasu po dlouhé šňůře vítězství v soutěži i ZL…

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY