FC Zličín - U13 2:5 (1:3)

ZlicinZličín - V neděli podvečer začínala být pěkná zima a tma by se dala krájet – na tuto hodinu byl stanoven začátek zápasu na Zličíně posledního mistráku přeboru mladších žáků – už jsem tam dlouho nebyl za šera, ale nevím jak se tam může hrát za umělého osvětlení, když se svítí jen z rohů a v polovině hřiště je přítmí jak od 25W žárovky (možná už mi neslouží tolik oči)..

 

Do zápasu jsme vstupovali jako favorit, ale rozhodně jsme neočekávali, že nás čeká lehké utkání a tím jak se snažíme hrát dopředu vzniká prostor pro soupeře k rychlým útoků, ten přišel ž ve 4.min a domácí útočník samostatný nájezd proměnil – 1:0 a nezbylo jako vždy obracet skóre, což se podařilo za 6 minut !

 

Nejprve po rohu Vaška Muroně srovnal přesnou tečí Jonáš Burger (1:1) a pak pěkně zatáhl útok Martin Glanc a jeho přihrávku dotáhl ke gólu na 1:2 Vašek Muroň ! Pět minut před pauzou pláchnul po našem odkopu od branky už s přezutými kopačkami „bruslař“ Vojta Bartošek a jeho přesná levačka zakroutila míč do šibenice – 1:3!

 

Po přestávce uběhlo dalších 7minut a přesný roh Vaška Muroně našel hlavu Šimona Krejčího, který i s pomocí nosu tzv. „koníčkem“ zvýšil na 1:4 a nám to dodalo takový klid, že hned za dvě minuty, kdy domácí nepřestávali bojovat nás přetlačili a důrazně dotlačili míč opět do branky 2:4.

 

Naštěstí žádné velké nervy kluci nepřipustili, když se na levé straně uvolnil Vojta Bartošek předal míč Vaškovi Muroňovi (4 kanadské body) a ten „bodýlkem“ trefil neomylně spodní kout branky (i s dírou v síti) - 2:5!

 

I když jsme domácí tlačili na jejich polovině a nastřelovali konstukci branky, musely jsme přežít dvě horké chvilky, které vyřešil výborně Denis Marek v naší brance, který v té době vystřídal neméně spolehlivého Štěpána Boublíka..


Sestava:
 Marek, Boublík – Burger J., Muroň ©, Řehák, Glanc, Burnham, Kubička, Bartošek, Vodrážka, Krejčí, Pelda, Veselý, Klinka

Branky: Muroň 2, Burger, Bartošek, Krejčí

Miroslav Rothe

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY