ABC Braník - U13 5:1 (0:0)

BranikBraník - Všichni jsme si v koutku duše přáli, že v případě výhry bychom zůstali ve vedoucí čtyřce, ale tento zápas rozhodl celkový důraz hráčů soupeře jak v osobních soubojích tak v koncovkách jednotlivých příležitostí.

 

Škoda, že jsme neproměnili jednu ze svých příležitostí v prvním poločase kdy se domácí dostali k jedinému závaru, ke kterému jsme jim dopomohli ještě my svou nepřesností, ale obětavý Ondra Kubín a Honza Havlíček následným zákrokem vše zažehnali.. Naše loženky (Vojta, Kuba, Seb) a další možnosti zůstaly nevyužité a poločas tedy skončil smírně.

 

Druhý poločas už jsme se do příležitostí dostávali ztuha, ale ten byl zhruba od 7.minuty (42.celkově) ovlivněn zraněním (naštíplá klíční kost) naší brankářské jedničky Honzy Havlíčka, který už před tím inkasoval 2x zbytečné (už ve 3. minutě byl kopnut přes ruce na zemi) fauly kdy domácí hráč (Zachary Parpel) byl bez jakékoliv možnosti míč zahrát.

 

Když jsme museli střídat brankáře, domácím jakoby narostla křídla a začali pálit na Vojtu Vavrečku jak z kanónu, ten ještě studený chytil tři střely z nichž jedna byla gólová, ale Šimon Krejčí vysunul Vojtu Bartoška a ten podél brankáře zasunul - 0:1! Nicméně důraz až agresivní hra domácích nám činila velké potíže a domácí se dostali šťastně k vyrovnání (ofsajd ?! domácí fanoušci to potvrdili) a druhou brankou po hezké akci otočili zápas..

 

Pak přišel spíše náš zmar, domácí pozorně bránili, co se mi však nelíbilo, že faulují našeho obránce, který zakládá protiútok opět bez možnosti zasáhnout míč – bez karet !! Je pravda, domácí trenér na svého hráče napomenul, že jen fauluje, zdraví našemu brankáři nevrátí a rozhodčí taky tak – hráč(i) měl už být dávno ve sprchách a tento víkend měl(i) mít stopku !!!

 

Do pár příležitostí jsme se ještě dostali ale špatné řešení bylo známkou toho, že tým je rozhozený, což vyvrcholilo v poslední pětiminutovce kdy nám domácí nasázeli tři branky (hlavně ta šibenice byla nádherná) – když se daří…

 

PS. Hlavu vzhůru a pokusíme se to napravit v dalším zápase…

 

Sestava: Havlíček, Vavrečka– Burger J., Muroň ©, Řehák, Kubín, Glanc, Burnham, Kubička, Boublík, Bartošek, Vodrážka, Krejčí, Oldfield

Branky: Bartošek

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY