Praga - U13 4:8 (3:4)

PragaVysočany - První poločas se skóre zapasu vyvíjelo jako když obracíte přesýpací hodiny - 1:0, 1:2, 3:2, 3:4 a tímto naším vedením skončil i první poločas, důležité pro náš tým byla předváděná hra a úspěšnost našich střelců (Martin Glanc, Vašek Muroň), kteří se na pár zápasů odmlčeli.

 

Ofenzívně laděný zápas z obou stran se musel líbit, řekl bych, že jsme ve druhém poločase dominovali hlavně fyzicky jsme domácí přehrávali, i když i oni se snažili prostřednictvím svých dvou velmi šikovných útočníků zkorigovat stav zápas, ale částečně uzdravený Honza Havlíček v naší brance byl zásadně proti..

 

PS. Podzimní sezóna je dlouhá a náročná a nesmíme podcenit ani jeden ze tří zbývajících zápasů, jestli se chceme udržet s těmi nejlepšími !!

 

Sestava: Havlíček, Vlčkov – Burger J., Muroň ©, Řehák, Kubín, Glanc, Burnham, Kubička, Bartošek, Trávníček, Vodrážka, Krejčí

Branky: Muroň 3, Bartošek 2, Glanc 2, Krejčí

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY