FK Dukla JM - U13 3:5 (1:2)

DuklaHáje - Výkop brzy ráno (8.45) na mokré trávě a ještě nepřijde rozhodčí ? Takové ranní myšlenky kluci rychle zahnali a náhradní rozhodčí odpískal celé utkání s přehledem. Nutno dodat, že se hrál z obou stran svižný ofenzivní fotbal, ve kterém poslední morální síla na otočení skóre zbyla opět našim klukům (pokolikáté už…).


První branku vstřelil Seb, kterému ještě nevyčichl střelecký prach z minulého víkendu, po krásném zatažení a přihrávce Vojty Bartoška, domácí sice brzy srovnaly na 1:1, ale byli jsme to my, kdo o přestávce usedal na lavičku spokojenější – po lépe kopnutém rohu (poprvé to bylo hrozné) Vojty Bartoška nám vrátil vedení hlavičkou Bořek Vodrážka 1:2..

 

Druhý poločas začal pro nás tradičně – chvilku se hrálo a pak dvakrát udeřilo bohužel vždy do naší branky - 3:2 pro domácí ! No a pak už musí kluci vytáhnout někde zevnitř tu špetku, která je posune k cíli dřív než soupeře, v tomto případě útočná akce po levé straně, která uvolnila Jonáše Burgera, toho ještě vychytal brankář, ale důrazný Sebastian Oldfield už míč do branky propasíroval -3:3, stejně jako při vítězném gólu kdy ze skrumáže napálil míč „bodlem“ – 3:4 a celý výsledek dotvořil Vojta Bartošek, který prchnul po pravé straně a levou „šajtličkou“ posadil křížem míč přes celou bránu - 3:5!


Sestava: Havlíček, Vlčkov – Burger J., Muroň ©, Řehák, Kubín, Glanc, Burnham, Kubička, Bartošek, Oldfield, Vodrážka

Branky: Oldfield 3, Vodrážka, Bartošek

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY