U13 – Újezd nad Lesy 6:3 (3:1)

Střešovice - Oboustranně pěkné utkání, které jsme začali mimořádně ihned s výborným nasazením, dobrou kombinací, z které se také už ve 3. minutě zrodila naše první branka zakončená přesnou střelou navrátilce Vojty Bartoška 1:0.

 

Hosté sice po čtvrthodině vyrovnali tečovanou střelou z přímého kopu, ale potom už všechny díry v brance utěsnil Honza Havlíček a kluci postupně navyšovali vedení – do poločasu dával po hezkém kříži Vaška Muroně Martin Glanc na 2:1 a odrážený míč i s trochou štěstí vrátil do branky Šimon Krejčí -3:1..

 

I začátek druhé půle se klukům povedl a když Honza v naší brance stále odolával pokusům hostí, tak my jsme stále přidávali branky – na 4:1 Kuba Řehák, 5:1 z penalty Martin Glanc a 6:1 střelu Bořka Vodrážky do tyče dorazil opět Šimon Krejčí ..

 

Pak přišlo i trochu uspokojení a odnesl to Karel v naší brance (2x inkasoval), protože soupeř má jednoho výborného střelce (J.Novák), ale i celý tým působí docela kompaktně, ale jestli chceme hrát v popředí přeboru musí náš výkon být minimálně jako v tomto zápase…

 

Sestava: Havlíček, Terragni – Burger J., Muroň ©, Řehák, Krejčí, Kubín, Glanc, Trávníček, Burnham, Vodrážka, Bartošek

Branky: Glanc2, Krejčí 2, Bartošek

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY