FK Dukla - U13 6:2 (1:1)

DuklaRuzyně - Zatím jsme od tohoto týmu dostali dvakrát docela pěknou nakládačku a to jsme tentokrát nechtěli připustit. Výsledek je to zatím nejlepší, ale až do 45. minuty byl stav 3:2 a množství zahozených příležitostí (+ dvě břevna) na naší straně (vím to z doslechu) bylo neuvěřitelné a stav utkání mohl být obrácený i po závěrečném hvizdu rozhodčího..

 

To domácí kromě šesti branek v naší síti mohli přidat ještě maximálně dvě – za to jednu obrovskou -Honza Havlíček ovšem penaltu jako již tradičně „čapnul“, ale ani to naše kluky nepovzbudilo k větší efektivitě při zakončení a tak se doslova dá napsat, že pro příští zápas – to co jsme říkali mi starší - ..“musíme dát nohy do octa“. .. anebo podle nového klasika „trefovat zařízení“ !!

 

Sestava: Havlíček, Vavrečka – Burger J., Muroň ©, Řehák, Krejčí, Kubín, Glanc, Burnham, Trávníček, Oldfield, Vodrážka

Branky: Krejčí, Vodrážka

Fotogalerii z tohoto zápasu od Pavla Kubičky najdete ZDE

Miroslav Rothe

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY