U13 - FC Přední Kopanina 2:4 (1:2)

KopaninaPředmí Kopanina - Poslední kolo jsme jako domácí odehráli na hřišti Kopaniny. Ve středu odpoledne, předehrávali jsme, už nebyly takové pařáky, ale za to začínal foukat velký vítr. Na nerovné kopaninské trávě jsme začali dobře.
Několikrát jsme se dostali do situací jeden na brankáře, ale bohužel ani jeden pokus nedopadl podle našich představ. Několik pokusů hráčů z Kopaniny pochytal v pohodě Vašek.  Do kolen nás dostal vlastně jeden hráč. V prvním poločase nám dal dva góly. První střelou z hranice vápna, druhý po rohovém kopu. Protože nám se podařilo dát jen jeden gól zásluhou Lukáše B, který zakončil únik po pravé straně, šlo se do kabin za stavu 1:2.
Druhý poločas se podobal tomu prvnímu. Zatímco my neproměňujem šance, hosté z minima vytěžili maximum - v tomto případě dva góly. Už se nám podařilo jen snížit. Mark dostal pěknou sehrávku za obranu, položil si brankáře a skóroval. To bylo bohužel z naší strany vše. A tak jsme poslední zápas v přeboru prohráli s Přední Kopaninou 2:4.
Statistika: SK Střešovice 1911 - FC Přední Kopanina 2:4 (1:2), branky: Lukáš Barták, Mark Burnham - 1.
Sestava: Vašek - Eliška, Lukáš R, Adam - Lukáš B, Marek P- Mark, Filip, Ben, Milan, Dominik.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY