AFK Slavoj Podolí - U13 4:1 (3:1)

PodoliPodolí - Předposlední kolo soutěže nás zavedlo na hřiště AFK Slavoje Podolí. Po dobrých výkonech z posledníh dvou utkání jsme chtěli zaútočit na týmy před sebou. Ale v odpolením pařáku se nám to nepodařilo.
Začátek byl z obou stran opatrný. Obrany nepouštěli nikoho do velkých šancí. Jako první jsme v 7' inkasovali my. Rychlý brejk zakončil podolský útočník přesnou ranou k tyči, kam už Eliška, která tentokrát nastoupila v brance, nedosáhla - 1:0. V 18' byl blízko vyrovnání Mark, ale míč netrefil přesně. Ve 27' jsme už vyrovnali. Přímý kop rozehrál Lukáš R, míč doputoval až k Markovi, který byl tentokrát přesný - 1:1. Domácí sice reklamovali offside, ale rozhodčí gól uznala. Jak se nám v poslední době nedařili začátky utkání, tak jsme tentokrát propadli v závěru poločasu. Ve 35' byl ve vyložené šani Lukáš B, ale brankář míč vyrazil. Rychlý brejk dvou domácích hráčů propadl po teči za vyběhnuvší Elišku - 2:1. Ještě v téže minutě podnikli domácí další výpad a trefa k tyči ukončila poločas - 3:1.
Ve druhém poločase byla větší snaha na našich kopačkách. Ve 43' jsme zahrávali sérii rohových kopů, ale ani jeden bez úspěchu. Vedro kluky rychle vysilovalo, ale přesto se snažili o vyrovnání. Ve 44' se naposledy prosadili domácí. Prudká střela před Eliškou skočila - 4:1. Protože my jsme už žádnou šanci neproměnili, odjeli jsme z Podolí bez bodu.
Statistika: AFK Slavoj Podolí - SK Střešovice 1911 4:1 (3:1), branka: Mark Burnham.
Statistika: Eliška - Vašek, Lukáš R, Áda - Lukáš B, Marek P - Filip, Mark, Milan, Ben.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY