U13 - SK Zbraslav 5:2 (3:2)

ZbraslavStřešovice - V nedělním poledni jsme se utkali se sousedem v tabulce týmem SK Zbraslav. Na podzim jsme u nich vyhráli 5:1. Chtěli jsme zlepšující se hru potvrdit vítězstvím. Zatím nám k výhře chyběl větší klid a přesnost v koncovce.
Ze začátku držíme míč na svých kopačkách, ale šance se rodí jen těžce. Bohužel z prvního rohu soupeře poprvé inkasujeme. V 5' s k centru z rohu nedostane přes clonícího hráče Vašek a míč si našel cestu do sítě - 0:1. Naštěstí rychle kontrujeme. Na přihrávku z rohu si naběhne Lukáš R a přesně zakončil - 1:1. Hru máme pod kontrolou a pořád se tlačíme dopředu. Dvě "tutovky" nezakončujeme přesně. V 10' jsme předvedli rychlou akci - výhoz Vaška zpracoval na půlce Mark, posunul na Lukáše B, který trefil jen tyč, ale odražený míč uklidil do branky Filip - 2:1. Soupeř hrozil zejména z rohových kopů. Po jednou, ve 24', dostáváme druhý gól, z ofsajdu, který rozhodčí přehlédl, přesto platil - 2:2. Do poločasu si bereme vedení zpět. Tvrdou ranou k tyči se o to zasloužil Lukáš B - 3:2. Míč se kněmu dostal po ose Eliška a Mark. 
Ve druhém poločase jsem se trefovali už pouze my. V 52' se opakuje situace z první půle. Daleký výhoz Vaška, Markovo zpracování, zatažení do strany Lukáše B a centr před bránu, kde zakončuje Filip - 4:2. Soupeře před vaška už moc nepouštíme a když už ano, Vašek je připraven. Poslední gól zápasu padl v 53'. Prudkou Milanovu přihrávku zleva na Filipa si zbraslavský obránce sráží do vlastní branky - 5:2.
Myslím, že jsme i za deště a mokra předvedli pěknou hru, s pevnou obranou, slušnou kombinací ve středu pole i před brankou a naštěstí i přesné zakončení.
Statistika: SK Střešovice 1911 - SK Zbraslav 5:2  (3:2), branky: Filip Kodytek-2, Lukáš Barták, Lukáš Rys -1, vlastní.
Sestava: Vašek - Eliška, Lukáš R, Adam - Marek P, Lukáš B - Mark, Filip, Ben, Milan.
Jirka Barták 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY