FK Motorlet Praha C - U13 3:2 (1:2)

motorlet-prahaŘeporyje - Předehrávku 17.kola proti Motorletu C jsme sehráli na trávě v Řeporyjích. Soupeře jsme na podzim výrazně porazili. A bodovat jsme chtěli i tentokrát. Začali jsme opatrně až ospale. Domácí toho ale nevyužili a tak jsme první ránu zasadili my.
V 7' chybu domácího brankáře potrestal Mark - 0:1. V 9' střlílí Mark těsně nad po centru Lukáše B z pravé strany.  V 17' nás podržel Vašek, který vychytal za naší obranu zaběhnuvšího domácího útočníka. Ve 22' zleva sehrával Milan a Filip těsně přestřelil. Ve 29' jsme se radovali podruhé, Lukáš B z úhlu prostřelil brankáře, když mu míč připravili Adam a Marek P - 0:2. Už jsme vyhlíželi konec poločasu, když Vašek zaváhal s rozehráním malé domů a důrazný útočník to potrestal gólem do šatny - 1:2. Trochu ledová sprcha.
A celí zkoprnělí jsme začali i druhý poločas. Už ve 36' to bylo 2:2. Hra byla od té chvíle vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Ve 41' dostal Lukáš B přesnou sehrávku za obranu, ale jeho obstřelení brankář chytil. Ve 38' jsme kopali penaltu za faul na Marka. Lukáš R ale neproměnil. Párkrát jsme se ještě objevili před domácím brankou v nadějných šancích, ale trefovali jsme jen dobře chytajícího brankáře. Jím vyražené střely bohužel nikdo nedorážel. A tak jsme byli potrestáni. V 65' jsme neuhlídali rohový kop a osamocený hráč prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:2. Na tento gól jsme už nedokázali reagovat. 
Statistika: FK Motorlet Praha C - SK Střešovice 1911 3:2 (1:2), branky: Mark Burnham, Lukáš Barták.
Sestava: Vašek - Adam, Lukáš R, Dan - Lukáš B, Filip - Ben, Mark, Marek P, Milan, Jenda, Dominik.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY