U13 - Sokol Stodůlky 3:6 (1:3)

StodulkyStřešovice - Před prodlouženým víkendem jsme si předehráli zápas se Sokolem Stodůlky. Soupeř nás na podzim o gól porazil aa tak jsme se chtěli v domácím prostředí revanšovat. Jako snad už tradičně jsme zaspali úvod.
Už v 1' lovil Vašek míč poprvé z branky po nekompromisní střele hostujícího útočníka - 0:1. Poté se hrála vcelku vyrovnaná partie. Ve 22' se nám povedla rychlá akce - Dominik posunul doleva na Lukáše B - ten přihrával z první křižně na zadní tyč, kde si kapitán hostů dal vlastní gól- 1:1. Měli jsme i další šance, ale všechny pochytal velký stodůlecký brankář. Ve 27' si hosté zaběhli za obranu a Vašek neměl šanci - 1:2. Koncem poločasu jsme zatlačili hosty před branku, ale největší šance skončila na tyči. Z následujícího rohu šla střela těsně vedle. Potvrdilo se klasické nedáš - dostaneš, rychlý brejk a bylo to 1:3.
I ve druhé půli byla hra vyrovnaná. Zatímco naše příležitosti končili u brankáře nebo vedle, hostům se dařilo skórovat. Ještě v 60' jsme se dostali na "dohled", když kolmici Lukáše B uklidil podél vybíhajícího brankáře Filip - 2:4. Naposledy se za nás trefil Dominik, když v 70' nedal brankáři Stodůlek šanci po další přihrávce Lukáše B - 3:6.
Hra nevypadala špatně, šla nám kombinace i rychlé brejky, ale trápí nás koncovka. Na gól potřebujeme až moc příležitostí.
Statistika: SK Střešovice 1911 - Sokol Stodůlky 3:6 (1:3), branky: Dominik Hlasica, Filip Kodytek, vlastní.
Sestava: Vašek - Adam, Lukáš R, Dan - Lukáš B, Marek Papež - Mark, Filip, Milan, Eliška, Dominik, Štěpán.
Jirka Barták
 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY