U13 - Bohemians Praha 3:0 (1:0)

Bohemians_PhaStřešovice - První jarní výhry jsme se dočkali ve třetím a prvním domácím utkání. Nad střížkovskou Bohemkou jsme zvítězili 3:0, ale výhra mohla (a měla) být větší. Naše produktivita opět byla mizerná, snad 20 šancí a pouze tři góly. Ale Vašek a před ním dobře hrající obrana nedovolili hostům ani jednou skórovat.
  Od začátku jsme slušně kombinovali, ale hlavně uprostřed hřiště. K zakončení jsme se dostávali hlavně z dálky, hodně střel srazili hostující obránci a co prošlo chytil výborný gólman. K většímu tlaku jsme se nadechli na konci poločasu. Ve 25' přihrával Filip na rozběhnutého Lukáše B, ale jeho střelu brankář vyrazil. O chvíli později poslal míč před bránu Mark, ale Filip hlavou minul. Ve 35' jsme se přece jen dočkali, na nacvičený roh Lukáše B si naběhl Lukáš R a střelou levačkou se trefil k tyči - 1:0. Hosty jsme v první půli pustili jen do dvou šancí, jednu zlikvidoval Vašek, druhá šla mimo.
Do druhého poločasu jsme doslova vlétli. Už ve 37' šel důrazně za míčem Mark a hlavou přeloboval vyběhnuvšího brankáře - 2:0.  O chvíli ppozději nacentroval míč před bránu Lukáš B a mark hlavou těsně přestřelil. Samostatný útok na brankáře řešil Filip jen střelou do gólmana. Markovu střelu po pěkné přihrávce Marka P vytlačil brankář na tyč. Ve 47' jsme se radovali potřetí. Akci po ose Lukáš R - Lukáš B zakočil Mark střelou k tyči - 3:0. V 50' jsme trochu polevili a hosté toho využily k několika šancím. V 57' zachraňovala před naší prázdnou bránou Eliška, když útočník oklamal Vaška, ale Eliška byla ze skluzem u míče včas. O dvě minuty později zaběhli za naší obranu hned dva útočníci, ale vašek obě střely zlikvidoval. Poslední šancí měl na kopačkách Lukáš B, ale přestřelil. Doufejme, že nám zlepšení vydrží i do následujícího utkání, které odehrajeme až následující sobotu.
Statistika: SK Střešovice 1911 - Bohemians Praha 3:0 (1:0), branky: Mark Burnham-2x, Lukáš Rys.
Sestava: Vašek - Eliška, Lukáš R, Dan - Lukáš B, Marek P - Mark, Filip, Milan, Dominik Hlasica.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY