ČAFC - U13 8:2 (4:2)

CAFCZáběhlice - Druhé utkání a druhý brzký začátek a soupeř z čela tabulky. Pokyny zněly: nezaspat úvod, přidat na pohybu a důrazu a střílet. Na rozdíl od Vršovic, kde se hrálo na největším možném hřišti, je hřiště na ČAFC snad nejmenší v přeboru.
A jak to dopadlo? 5'' (ano vteřina) a 1:0. Na zadní tyč si naběhl útočník soupeře a obrana nikde. O chvíli později po nedůrazu uprostřed hřiště to bylo už 2:0. Teprve od této chvíle jsme se probrali. Vyrovnali jsme hru a dostávali se do šancí. Snížení zařídil Mark, který mířil přesně po pěkné sehrávce Lukáše B z levé strany - 2:1. Vyrovnání přišlo po vybojování zdánlivě ztraceného míče, kdy šel do souboje s brankářem a obráncem domácích Lukáš B, s míčem na noze vyšel ze souboje Lukáš a přesně našel opět Marka - 2:2. Pokračovala vcelku vyrovnaná hra. Domácí šli do vedení v druhé části prvního poločasu, přečíslení zakončili gólem - 3:2. Těsně před přestávkou vstřelili domácí čtvrtou branku, které předcházel výkop brankáře přes půlku ( což není dovoleno) a samostatný nájezd Vašek nestihl zlikvidovat - 4:2. Branka byla i přes naše protesty uznána.
Ve druhé půli skórovali už jen domácí, protože jsme opět přestali běhat a místo kombinace se uchylovali jen k samostatným akcím, které proti přesile neměly šanci na úspěch. Postupně se skóre vyšplhalo až na 8:2. Naše náznaky šancí končily na obraně domácích, protože sehrávky za obranu na nabíhající útočníky byly nepřesné. Při plné koncentraci dokážeme hrát vyrovnaný fotbal i se silnějším soupeřem, nedokážeme ale udržet výkonost a soustředění po celé utkání.
Statistika: ČAFC -SK Střešovice 1911 8:2 (4:2), branky: 2 - Mark Burnham.
Sestava: Vašek - Eliška, Lukáš R, Dan - Marek Papež, Lukáš B - Filip, Mark, Ben, Milan, Jenda.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY