Union Vršovice - U13 7:1 (3:0)

VrsoviceVršovice - Tak nám začalo jaro. Po vcelku dobré zimní přípravě jsme mohli být mírnými optimisty. Na začátek nás ale čekal těžký soupeř - vedoucí tým tabulky Union Vršovice. Brzké raní začátky nám nikdy nedělali dobře, a začínalo se v 8:45.
A opravdu jsme ještě spali. Už ve 3' jsme nepokryli náběh domácího útočníka a ten se tefil k tyči - 1:0. Už o minutu později to bylo 2:0, když se soupeř trefil téměř ze stejného místa. Na 3:0 zvyšovali domácí ve 14' po pěkné kombinaci a střele do prázdné brány. Až teď jsme se probudili. Zvýšili aktivitu, pohyb i důraz a hned to bylo znát. Ve 21' byl po kombinaci Marka a Lukáše B sám před bránou Milan, ale bohužel nedal. Ve 22' vypálil Mark, ale domácí brankář vytlačil na roh.  Ve 26' opět střílel Mark, tentokrát nepřesně. 
Na začátku druhé půle jsme navázali na konec první. Díky pohybu a důrazu jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Ve 39' nemířil přesně Lukáš B (po kombinaci Bena a Elišky). Pak jsme opět na chvíli polevili a Vršovice toho hned využily. Díky nedůrazu před brankou jsme dostali ve 42' a 50' dvě branky - 5:0. V 51' se jsme se konečně prosadili i my, konkrétně Mark, který dostal přesnou sehrávku od Lukáše B - 5:1. Pak se už trefovali pouze domácí. I přes několik výborných Vaškových zákroků jsme dvakrát inkasovali a zápas skončil 7:1, zaslouženě.
Podali jsme nevyrovnaný výkon. Pokud jsme běhali a byli důrazní, hráli jsme vyrovnaný zápas. Bohužel jsme tak nevydrželi hrát po celý zápas.
Statistika: Union Vršovice - SK Střešovice 1911  7:1 (3:0), branka: Mark Burnham
Sestava: Vašek - Eliška, Lukáš R, Dan - Lukáš B, Ben - Mark, Filip, Jenda, Milan
Jirka Barták 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY