FC Přední Kopanina - U13 2:6 (0:2)

KopaninaStřešovice - Poslední podzimní zápas jsme jako "hosté" odehráli doma ve Střešovicích proti Přední Kopanině, se kterou jsme si prohodili pořadatelství. A opravdu jsme se cítili a chovali jako domácí. Byli jsme aktivnější, důraznější a fotbalovější.
Ve 4' jsme poprvé pořádně zahrozili, když Mark trefil tyč. V 8' jsme se radovali poprvé. Hezjkou kombinaci Adama a Marka zakonřil přesně Lukáš B - 0:1. Dál jsme byli aktivní ve hře dopředu a důrazní a spolehlivý ve hře obrany. Šance na naší straně přibývaly, ale trochu jsme si nerozuměli s koncovkou. A tak jsme se podruhé radovali až ve 22'. Svůj druhý gól dal Lukáš B, když dokončil alci Mark a Dana Džuneva, který hrál první utkání za áčko a odehrál ho moc dobře - 0:2. Protože jsme "domácí" pustili jen k několika střelám z dálky, které spolehlivě pochytala Eliška, byl stav v poločase 0:2.
Do druhé půle jsme vstoupili ještě aktivněji, v 36' sklepl Marek Papež výkop Lukáše R do ulice nabíhajícímu Markovi a ten se trefil přesně - 0:3. O chvíli později, ve 39', zkompletoval hattrick Lukáš B po skvělém zatažení míče po levé straně od Marka, který předložil míč Lukášovi před prázdnou bránu - 0:4. ve 47' rozehrál Mark rohový kop, tak jak to trénujeme a na zadní tyči čekal připravený Lukáš B - 0:5. Z ojedinělého úspěšného útoku hráči Kopaniny snížili na 1:4, ale dobře rozehraný zápas jsme si už nenechali vzít. V 59' dal náš poslední gól Lukáš B, jehož tečovaná střela ze střední vzdálenosti byla pro brankáře nechytatelná - 1:6. Ještě jsme dovolili soupeři snížit na konečných 2:6, ale to bylo vše.
V tomto utkání ukázali naši hráči, co v nich je. Příjemné bylo, že všichni bojovali od začátku do konce. Nebáli se útočit ve více hráčích a i se včas vracet do obrany a tím ztěžovali soupeři rychlé útoky. Jsem rád, že si vyzkoušeli i herní varianty, které nacvičujeme na trénincích (např. náš 3.,4. a 5. gól). Teď nás čeká zimní příprava, po které věříme v úspěšný boj v přeboru MŽ.

Statistika:
FC Přední Kopanina - SK Střešovice 1911 2:6 (0:2), branky: Lukáš Barták 5, Mark Burnham 1
Sestava: Eliška - Vašek, Lukáš R, Adam - Filip, Lukáš B- Mark, Marek Papež, Štěpán, Milan, Maroš, Ben.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY