Sokol Stodůlky - U13 6:5 (4:2)

StodulkyStodůlky - Poté co jsme získali první bod za remízu s Ujezdem, jsme jeli do Stodůlek s mírným optimismem a mysleli na další bod(y). Na nerovné trávě, kde míč moc neposlouchal, jsme začali proti domácím dobře.
Už v 5' jsme předvedli pěknou kombinaci po ose Mark, Lukáš B a Marek Papež. Posledně jmenovaný našel před brankou Lukáše B, který nezaváhal - 0:1. Po gólu jsme ale úplně vypadli z role. Domácí rychle kombinovali, nám se nedařilo k nim včas přistupovat a dostatečně důrazně bránit. Zato jsme byli v 7' potrestáni - 1:1. Dál jsme bylio pomalejší a nedůrazní a tak domácí v 10 a 13' po akcích ze stran dvakrát skórovali - 3:1. Až v 16' se něco podobného předvedli i my. Filip a Milan připravili střeleckou příležitost pro Marka, který se trefil přesně - 3:2. Tempo jsme neudrželi a do přestávky ještě jednou kapitulovali - 4:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili v rozestavení 3-2-2 a vsadili na ofenzívu. Ve 40' jsme neuhlídali náběh domácích za obranu a vašek už gólu nezabránil - 5:2. V tu chvíli se kluci kousli a začali makat tak, jak to na trénincích zkoušíme. A hned to bylo znát, domácím jsme nic nedovolilim níč drželi na svých kopačkách a dostávali se do šancí. V 58' se podruhé prosadil Mark, když napotřetí dopravil míč do branky - 5:3. V 65' posunul míč do uličky Filip a rozběhnutý Mark nezaváhal - 5:4. O dvě minuty později se Stodůlkám podařil ojedinělý brejk a odskočili opět na rozdíl dvou branek - 6:4. Kluci to nevzdali a pořád se snažili. V 69' uplatnil důraz před brankou Mark a dal nám ještě naději - 6:5. Vyrovnání nám ale asi nebylo souzeno. Objevili jsme se sami před brankářem snad 4x, ale ani Lukáš, ani Mark, ani Milan a ani Ben míč do branky nedostali. Hodně smolná prohra.
Statistika: Sokol Stodůlky - SK Střešovice 1911 6:5 (4:2), branky: Mark Burnham-4, Lukáš Barták - 1.
Sestava: Vašek - Lukáš R, Eliška, Adam Jakubička - Lukáš B, Filip, Ben - Mark, Milan, Maroš Mesiarik, Štěpán
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY