U13 Přebor Mladších žáků - hodnocení pohádkové sezony

pohar[1]Střešovice - Když jsme si před sezonou, dávali cíle ani ten největší optimista netipoval v naší první sezoně v přeboru tu nejvyšší metu. Od prvních kol kluci přehrávali své soupeře jak výsledkově tak pro nás důležitěji herně.
V podzimní části jsme prohráli dva zápasy (Motorlet, Tempo) a protože z první čtyřky ztráceli po dvou zápasech Braník a Motorlet, zakončili jsme ji na 3. místě se 6 bodovou ztrátou na vedoucí Tempo. Po zimní pauze, kterou jsme vyplnili výborně obsazeným turnajem na Braníku s ligovou účastí jsme vletěli do jarní části oslabeni o tři hráče (dva hostování a jeden zranění). S tímto problémem nám pomohli hráči ročníku 2000, kteří nás v průběhu jara doplňovali a podporovali za co jim ještě jednou děkujeme.
Jaro jsme začali ve stejném stylu jako podzim a i přes naše obavy jsme neměli problém s množstvím vstřelených branek. Zlepšení bylo i v zápasech s vyšším rozdílem skóre, kdy nám šlo o to aby bylo více kombinace a co nejméně ‚hluchých míst‘. S každým zápas bylo vidět na klukách zlepšení a na nás dospělých očekávání zlomových zápasů. První přišel s Motorletem, který má velmi dobrý tým a výhra 3:0 nás posunula blíže k triumfu. S Tempem jsme rozhodli v závěru krásného zápasu dvěma góly a naklonili misky vah přeboru na naší stranu. Po tomto zápase bylo jasné že zápas s Bráníkem rozhodne o vítězi přeboru.
Výborný zápas, vynikající výkon a fantastický výsledek 6:1 nás posunul na vytoužené první místo. Referát ze zápasu očima trenéra Braníka.
Pohádka skončila předáním medailí a poháru z rukou Radka Trhlíka, který klukům poděkoval za vzornou reprezentaci klubu.
Mimo jiné jsme se pyšnili nejmenším počtem obdržených branek skóre 135:20, z toho v  jarní části pouze 3!!!!! góly v naší síti.

Pevně věříme že tento úspěch nebyl poslední, protože tahle skvělá parta kluků a rodičů si zaslouží další úspěchy.
Petr Hampacher a Jan Kostříž

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY