DabliceĎáblice - V neděli jsme nastoupili k dalšímu utkání Pražské soutěže. Čekal nás velmi silný tým Ďáblic. Utkání jsme začali velice aktivně a byli jsme lepším týmem. Dostali jsme se do zaslouženého vedení a dál se tlačili do dalších příležitostí.


Bohužel díky zbrklosti ve finální fázi se nepodařilo vedení navýšit. Domácí měli ve svých řadách několik velmi urostlých a fyzicky vyspělých hráčů, kteří nás prostě silově přetlačili. Prohrávali jsme již 5:2, ale velmi dobrým výkonem a hrou se nám podařilo srovnat. Bohužel se tato remíza nepodařila udržet.

Závěrem:Odehráli jsme fotbalově velmi dobré utkání. V sobotu prohrálo mužstvo, které bylo fotbalovější a nebezpečnější. 3 branky jsme inkasovali po rohových kopech, kdy "obři" domácích jsou pro naše hráče nebránitelní. Za předvedenou hru musíme kluky pochválit.

Branky:2x Yamaguchi, 2x Navrátil, Vegner
Sestava a hodnocení:Palička 5 - Košata 6, Schürrer 8, Navrátil 6, De Korver 9, Brož 6 - Kožený 8, Kubička 6, Navrátil 6, Vegner 7, Kunc 5 - Frývaldský 6
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda