AdmiraKobylisy - Díky účasti týmu Admiry o víkendu na turnaji v Příbrami, jsme toto kolo dohrávali ve středu 30.5. od 19,00. Bylo to zároveň naše poslední vystoupení v této pro Střešovice premiérové soutěži LIGY MLADŠÍCH ŽÁKŮ.


Po posledních týdnech, kdy vinnou absencí z různých důvodů v tréninkovém procesu a v mistrovských utkáních, naše výkony nebyly optimální jsme nominovali k utkání všechny hráče, kteří byli schopni a v průběhu celé sezóny nastoupili. Kluci měli toto utkání za odměnu za proběhlou sezónou. Ze začátku utkání jsme byli opticky lepší, drželi více míč a dostávali se do zakončení.

Bohužel koncovka byla nedůrazná, nebo nepřesná. Ke konci první třetiny jsme bohužel inkasovali po smolných situacích 2 branky. Naštěstí těsně před koncem třetiny po individuální akci se nám podařilo snížit. Druhá třetina se nám výsledkově příliš nepovedla. Inkasovali jsme 3 branky a sami i když šance byly jsme neskórovali.

Na závěrečnou třetinu sezóny jsme si řekli, že se pokusíme s nepříznivým stavem něco udělat a pokusíme se o zvrat. Po heroickém výkonu a obzlvášť povedeném individuálním (Kočovský Denis) se nám podařilo vyrovnat na konečných 5:5, ale nemuselo zůstat pouze u remízy, protože šance na to byly.


Závěrem: Jsem rád, že k poslednímu utkání kluci přistoupili zodpovědně a bylo na nich celý zápas vidět, že ho nechtějí prohrát. Dokonce se objevily i slzy po utkání, protože chtěl vyhrát :-) !!!! Chlapce je potřeba pochválit hlavně za poslední třetinu, kdy za nepříznivého stavu 2:5 nic nezabalili a dokázali vyrovnat.

Branky: 3x Kočovský, Mužík, Kožený

Sestava a hodnocení: Vegner 7 - De Korver 7, Schürrer 8, Navrátil 7, Košata 5, Krauz 6, Brož 5 - Burger 5, Kočovský 9, Frývaldský 7, Kožený 7, Kubička 7, Yamaguchi 5 - Mužík 7, Myška 5
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda