KopaninaStřešovice - V sobotu od 17,00 jsme nastoupili k utkání proti Přední Kopanině. Utkání se nám nepovedlo. Hlavně první poločas jako by kluci úplně zapomněli hrát fotbal a zbytečně se hned z prvního dotyku zbavovali míče. Z toho pramenila naše bezzubost směrem dopředu a 0 střel na branku.


Druhý poločas fotbalově vypadal mnohem lépe, ale když se kácí les, lítají třísky. Fotbalově byl povedenější, jen v předfinální a finální fázi docházelo ke ztrátám, které soupeř z rychlých protiútoků trestal.

Závěrem:I když jsme druhý poločas obdrželi 4 branky, tak jsme alespoň dvě vstřeili a to po hezkých akcích a ještě další si vytvořili. Ať individuálně, nebo kombinačně. První poločas byl asi nejhorší, který kluci za poslední rok odehráli.
Branky: 2x Mužík
Sestava a hodnocení: Ascherl 7 - De Korver 6, Krauz 5, Navrátil 5 - Burger 4, Schürrer 5, Frývaldský 5 - Mužík 6 - Brož 4, Yamaguchi 5, Kunc 5, Vosický 5
Nejhorší - 1
Nejlepší - 10

Martin Pačanda