AFK Union Žižkov - U12 2:8 (1:3)

U.ZizkovŽižkov - Nedělní utkání jsme byli nuceni místo na hřišti Unionu sehrát na náhradní plooše - na Vítkově. Soupeřem nám byl poslední tým naší skupiny a v součtu s dobrými v posledních zápasech, jsme chtěli opět bodovat.
Předsevzetí jsme začali plnit už v 7', kdy po přihrávce Lukáše B. dokázal míč do sítě nadvakrát procpat Lukáš R. Chopili jsme se iniciativy, dobře kombinovali, dobře bránili, ale chyběla překvapivá a přesná finální přihrávka. Další gól přidal v 11' Mark, když se k němu dostal míč z leva od Bena, který po pěkné individuální akci přesně našel volného střelce. Ve 20' se prosadil Lukáš B. Míč mu poslal přesně do běhu Filip, který výborně předskočil soupeřova útočníka. Po třetím vstřeleném gólu jsme výrazně polevili. Začali jenom nakopávat míče bezmyšlenkovitě dopředu. Soupeř toho využil a několikrát zahrozil z rychlého brejku. Ve 26' byl jeden takový kontr úspěšný, když naše obrana nedůrazně odkopával míč od branky. Poločas skončil 1:3. Ve druhé půli si kluci vzali k srdci to, co jsme si řekli o přestávce. Držet míč na kopačkách, kombinovat a tak se dostávat do zakončení. Už ve 37' se podruhé prosadil Mark, když zakočil akci po ose Lukáš B. - Milan - Lukáš R. Pěkná akce a zasloužený gól. Ve 42' završil hattrick Mark. Před brankáře se prodral Lukáš B, dvakrát ho neprostřelil, napotřetí naservíroval míč Markovi před prázdnou bránu a bylo to 1:5. Dále se nám dařili kombinační akce, bohužel bez zakončení. V 50' vstřelil čtvrtý gól Mark po spolupráci Bena a Dany Legy. Náš sedmý gól dal Dan Lega, který si narazil s Milanem a přesně trefil k tyči.  Soupeře jsme před našeho brankáře poštěli sporadicky, přesto dokázali domácí v 67' z jednoho útoku snížit na 2: 7. Poslední slovo jsme měli my, konkrétně Lukáš B., když uklidil do branky přihrávku od Bena, který vystihl špatný odkop domácího brankáře - 2:8. Předvedli jsme dobrý výkon s malým ( asi 10 min) výpadkem. Uvidíme jek si kluci povedou se soupeřem z čela tabulky. V sobotu nás čekají Třeboradice. 

Statistika
: AFK Union Žižkov - SK Střešovice 1911 2:8 (1:3), branky: Mark Burnham-4, Lukáš Barták-2, Lukáš Rys a Dan Lega-1
Sestava: Vašek - Štěpán, Eliška, Lukáš R - Lukáš B, Mark, Ben - Milan, Filip, Štěpán Horáček, Dan Lega.
Jirka Barták

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY