U12 - FC PRAGIS FV Plast Satalice 6:4 (3:3)

SataliceStřešovice - V neděli 14.dubna jsme se utkali se Satalicemi, sousedem v tabulce. Na podzim jsme venku nešťastně remizovali, když jsme o vítězství přišli v poslední minutě. Tak jsme se těšili na odvetu.
Chtěli jsme na soupeře vlítnout, ale Satalice nás dokonale zaskočili. Už ve 2' jsme po nákop za obranu a přesné střele prohrávali. Naštěstí jsme brzy vyrovnali. V 5' se prosadil po dobře rozehraném přímém kopu Lukáš B. Sice pokračujeme v mírném tlaku, ale některé nepřesnosti nás do velkého náporu nepouštějí. V 10' se naštěstí dokázal prosadit Marek Immer po hezké kombinaci po pravém křídle. O minutu později jsme jen o kousek nezakončili další pohlednou kombinaci - na zadní tyči jen těsně minul Martin Novák. V 18' se po rohovém kopu prosadil opět Marek Immer a vedli jsme 3:1. Ale místo abychom skóre navýšili, 2x jsme na konci poločasu propadli v obraně a Satalice dokázaly vyrovnat. Poločas 3:3 nebylo to co jsme si představovali. Hned po začátku druhého poločasu se soupeř provinil malou domů. Nepřímý kop rozehrál Mark Burnham přesně na Lukáše Bartáka, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Ale Satalice dokázaly opět vyrovnat, když se prosadily po rohovém kopu. V 56' jsme opět vedli. Nákop Filipa Kodytka prodloužil hlavou Marek Immer - 5:4. V 60' se počtvrté prosadil Marek Immer když dorazil střelu Marka Burnhama. V závěru jsme mohli vedení ještě navýšit, ale zahodili jsme asi tři velké šance. Tak jsme se dočkali prvního jarního vítězství. Snad nás to povzbudí do dalších bojů. Už tuto neděli nás čeka Podolí, další soused v tabulce.

Statistika: SK Střešovice 1911-FC PRAGIS Satalice 6:4 (3:3)
Branky: Marek Immer 4, Lukáš Barták 2
Sestava: Eliška - Štěpán, Filip, Lukáš R., Lukáš B., Mark, Martin, Ben, Milan, Vašek, Ondra, Marek Immer, Kuba Suchánek, Shion Kittler, Štěpán Uhlík.
Jirka Barták 

 

Pojď s námi hrát fotbal!

Největší fotbalový klub v praze 6
nabírá nové hráče

Zobrazit více

  • Msmt Logo
  • Praque Logo
  • Praque 6 Logo
  • Facr Logo
  • Praque Football Logo
  • BBP STAVBY
  • Oc Estka 120
  • STRESKY